Bialetti kávovary

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom sv...

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Čítať viac

Bialetti kávovary  Počet produktov v kategórii: 36

na stránke
 • 43,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Elegantný moka kávovar Bialetti Brikka určený na 2 porcie pripravuje kávu pod omnoho väčším tlakom, čím dochádza k vytvoreniu až 3 mm vysokej krémy. 

  43,90 €
  Skladom
 • 49,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Bialetti Brikka určený na 4 porcie je jediný moka kávovar, ktorý dokáže vyčarovať pravé krémové espresso vďaka inovatívnemu patentovanému ventilu.

  49,90 €
  Skladom
 • 39,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Nerezový moka kávovar Bialetti Musa určený na 4 porcie má čisté, decentné tvary podčiarknuté nápadným leskom, ktoré jej dodávajú jedinečný šmrnc.

  39,90 €
  Skladom
 • 44,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Moka kávovar Bialetti Musa určený na 6 porcií je ideálny pre tých, ktorí obľubujú precízny a elegantný dizajn spojený s perfektne pripravenou šálkou kávy.

  44,90 €
  Skladom
 • 31,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Bialetti Induzione Venus na 2 porcie je venovaný všetkým tým, ktorí si potrpia nielen na dokonalú chuť kávy, ale aj na štýl a klasiku v jednom.

  31,90 €
  Skladom
 • 39,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Moka kávovar Bialetti Induzione Venus Blue na 4 porcie je vyrobený z vysokokvalitnej nerezovej ocele 18/10, vďaka čomu sa hodí aj na indukčný typ varnej dosky.

  39,90 €
  Skladom
 • 39,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Moka kávovar Bialetti Induzione Venus Cooper na 4 porcie je vyrobený z vysokokvalitnej nerezovej ocele 18/10, vďaka čomu sa hodí aj na indukčný typ varnej dosky.

  39,90 €
  Skladom
 • 37,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Moka kávovar Bialetti Induzione Venus na 4 porcie je vyrobený z vysokokvalitnej nerezovej ocele 18/10, vďaka čomu sa hodí aj na indukčný typ varnej dosky.

  37,90 €
  Skladom
 • 44,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Moka kávovar Bialetti Induzione Venus Blue na 6 porcií je vyrobený z vysokokvalitnej nerezovej ocele 18/10, vďaka čomu sa hodí aj na indukčný typ varnej dosky.

  44,90 €
  Skladom
 • 44,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Moka kávovar Bialetti Induzione Venus Cooper na 6 porcií je vyrobený z vysokokvalitnej nerezovej ocele 18/10, vďaka čomu sa hodí aj na indukčný typ varnej dosky.

  44,90 €
  Skladom
 • 42,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Moka kávovar Bialetti Induzione Venus na 6 porcií je venovaný všetkým tým, ktorí si potrpia nielen na dokonalú chuť kávy, ale aj na štýl a klasiku v jednom.

  42,90 €
  Skladom
 • 39,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Bialetti Moka Induzione čierny na 2 porcie je určený na prípravu pravého talianskeho espressa. Jeho nádobka na vodu je vyrobená z nerezovej ocele.

  39,90 €
  Skladom
 • 44,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Bialetti Moka Induzione čierny na 4 porcie predstavuje výnimočné spojenie dvoch kovov. Jedná sa o štýlovú a šikovnú moka kanvičku, ktorá oživí nejednu kuchyňu.

  44,90 €
  Skladom
 • 49,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Bialetti Moka Induzione čierny na 6 porcií je ideálny na prípravu talianskeho espressa. Nádobka na vodu sa vyznačuje robustnejším tvarom a 2-vrstvovým dnom.

  49,90 €
  Skladom
 • 64,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Moka kávovar Bialetti Moka Elettrika na 2 porcie má základňu so zapínačom, ktorú možno zapojiť do elektrickej siete o 110V/230V. Je vyrobený z hliníka.

  64,90 €
  Skladom
 • 21,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Hliníkový moka kávovar Bialetti Moka Express na 1 porciu je určený všetkým tým, ktorí si chcú v pokoji vychutnať začiatok nového dňa voňavou šálkou kávy. 

  21,90 €
  Skladom
 • 23,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Hliníkový moka kávovar Bialetti Moka Express určený na 2 porcie. Jeho vzhľad podčiarkuje tradičný osemohulníkový tvar, vďaka čomu je žijúcou legendou.

  23,90 €
  Skladom
 • 24,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Hliníkový moka kávovar Bialetti Moka Express na 3 porcie sa zaraďuje medzi najviac predávané moka kávovary na svete. Nie je vhodný na indukciu!

  24,90 €
  Skladom
 • 32,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Hliníkový moka kávovar Bialetti Moka Express určený na prípravu 6 porcií talianskeho espressa. Jeho vzhľad podčiarkuje decentné strieborné prevedenie.

  32,90 €
  Skladom
 • 39,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Bialetti moka indukčný kávovar červenej farby na 2 porcie má 2-vrstvovú nerezovú nádobku na vodu, ktorá sa vyznačuje robustnejším tvarom. Má zaoblené hrany.

  39,90 €
  Skladom
 • 44,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Bialetti Moka Induzione červený na 4 porcie. Nádobku na vodu charakterizujú moderné zaoblené hrany, klasické osemuholníkové telo je sýtej červenej farby.

  44,90 €
  Skladom
 • 49,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Bialetti Moka Induzione červený na 6 porcií. Jeho nádobka na vodu je vyrobená z nerezovej ocele, čím sa tento kávovar stáva vhodným aj pre indukčné varné dosky.

  49,90 €
  Skladom
 • 23,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Moka kávovar Bialetti Rainbow sviežej zelenej farby je ideálny pre tých, ktorí zbožňujú posedenie pri voňavej šálke kávy. Vyrobený z potravinárskeho hliníka. 

  23,90 €
  Skladom
 • 23,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Moka kávovar Bialetti Rainbow bledomodrej farby sa pýši pôvabným vzhľadom: telo vkusných oválnych kontúr sa snúbi s nádobkou na vodu osemuholníkového tvaru. 

  23,90 €
  Skladom
 • 23,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Moka kávovar Bialetti Rainbow červenej farby je venovaný tým, ktorí obľubujú pohodový relax pri kávičke a zároveň vyžarujú množstvo energie a sebadôvery. 

  23,90 €
  Skladom
 • 23,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Moka kávovar Bialetti Rainbow výraznej žltej farby je ako šitý na mieru pre tých, ktorí si radi vychutnávajú lahodnú kávu a prekypujú chuťou do života.

  23,90 €
  Skladom
 • 46,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Hliníkový moka kávovar Bialetti Mini Express na 2 porcie s motívom Kandinskeho charakterizuje unikátny výpust, ktorý nalieva čerstvo pripravenú kávu priamo do 2 šálok. 

  46,90 €
  Skladom
 • 46,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Hliníkový moka kávovar Bialetti Mini Express na 2 porcie s motívom Lichtenstein charakterizuje unikátny výpust, ktorý nalieva čerstvo pripravenú kávu priamo do 2 šálok. 

  46,90 €
  Skladom
 • 46,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Hliníkový moka kávovar Bialetti Mini Express na 2 porcie s motívom maliara Reného Magritte charakterizuje unikátny výpust, ktorý nalieva čerstvo pripravenú kávu priamo do 2 šálok. 

  46,90 €
  Skladom
 • 47,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Bialetti Set Moka Black pozostáva z Moka kávovaru na 3 porcie a 2 šálok s podšálkou v čiernej farbe zabalených v jedinečnom darčekovom balení.

  47,90 €
  Skladom
 • 34,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Moka kávovar Bialetti Venus Blue určený na 2 porcie je vyrobený z nerezovej ocele a rukoväť s protišmykovou úpravou zaručuje pohodlnú manipuláciu.

  34,90 €
  Skladom
 • 34,90 € Skladom

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Moka kávovar Bialetti Venus Cooper určený na 2 porcie je vyrobený z nerezovej ocele a rukoväť s protišmykovou úpravou zaručuje pohodlnú manipuláciu.

  34,90 €
  Skladom
 • 25,90 € Vypredané
  Do košíka Detaily

  Iba teraz dostanete pri kúpe kávovaru značky Bialetti 100g balenie mletej kávy Bialetti Perfetto Moka Classico ako DARČEK! Štýlová kanvica typu French press od svetoznámeho talianskeho výrobcu Bialetti slúži na veľmi jednoduchú a rýchlu prípravu zalievanej kávy alebo sypaného čaju.

  25,90 €
  Vypredané
Zobrazených 1 - 33 z 36 produktov