Pridať do obľúbených

Italcaffé Cappuccino šálka s podšálkou, 140ml

Výrobca: Italcaffé

Pre výber konkrétnej šálky vás prosíme do poznámky v objednávke napísať číslo vybranej šálky. Šálka má bielu farbu a je zdobená logom Italcaffé a nápaditým motívom.

Viac detailov

Cena

5,99 € s DPH

Na sklade 50 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Popíjajte kávičku so štýlom!

Exkluzívna cappuccino šálka s podšálkou. Je vyrobená z kvalitného hrubostenného porcelánu, vďaka čomu sa vyznačuje dlhšou životnosťou, vyššou odolnosťou voči tepelným šokom a výrazne lepším udržaním teploty, arómy a chuti kávy.

Šálka je bielej farby a zdobená červeným logom spoločnosti Italcaffé. Pýši sa nápaditým motívom čiernej farby, ktorý dodáva šálke jedinečný šmrnc. Podšálka má krásnu bielu farbu.

Jemný vnútorný povrch šálky uľahčuje nalievanie kávy či mlieka a dlhšie uchováva konzistenciu krémy. Špeciálny dizajn uška zaručuje pohodlné uchopenie.

Šálka je ideálna na podávanie cappuccina. Rovnako môže poslúžiť aj ako očarujúci darček pre vášnivého kávičkára.

O výrobcovi šálok Italcaffé

Italcaffé je spoločnosť zameraná na praženie, distribúciu a predaj kávy sídliaca v severnej časti Talianska, v okolí mesta La Spezia. Bola založená v roku 1969 a začínala ako tradičná rodinná pražiareň. V súčasnosti vyváža kávu až do 30-tich krajín sveta a preto je populárnou značkou nielen v Taliansku. Využívaním najpokročilejších technológií pri pražení kávy Italcaffé zaručuje 100%-nú kvalitu svojich výrobkov a ponúka zákazníkom kávu, ktorá si uchováva všetky chuťové vlastnosti, potrebné pre vychutnanie si pravého talianskeho espressa. Okrem toho prináša na trh hlavne širokú škálu rôznych vynikajúcich kávových zmesí, ktoré sú zložené len z veľkých a precízne vyberaných kávových zŕn. Italcaffé, to je záruka najvyššej kvality a spokojnosti! Viac o spoločnosti Italcaffé sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti

Vlastnosti
FarbaBiela
MateriálPorcelán
Obsah balenia1 šálka, 1 podšálka
Objem140 ml

Vyžiadať cenovú ponuku

Italcaffé Cappuccino šálka s podšálkou, 140ml

Italcaffé Cappuccino šálka s podšálkou, 140ml

Zo sveta kávy

Cold Brew - Nápoj, ktorý by mal každý ochutnať.

Cold Brew - Nápoj, ktorý by mal každý ochutnať.

Cold Brew patrí medzi novodobé spôsoby prípravy kávy, ktoré si našli svoju obľubu medzi zákazníkmi do takej miery, že sme ho zaradili do našej Letnej ponuky a rozhodli sa pripraviť užitočný...

Výsledky súťaže o kávu na rok zadarmo!

Výsledky súťaže o kávu na rok zadarmo!

Letná ponuka nápojov Cafepoint je tu!

Letná ponuka nápojov Cafepoint je tu!

Leto je už v plnom prúde a čo by to bolo leto bez poriadnej Letnej ponuky Cafepoint ktorú sme si pre vás už od dnešného dňa pripravili na všetkých našich prevádzkach, v ponuke nájdete až štyri...

5 dôvodov, prečo je dobré piť kávu v primeranom množstve.

5 dôvodov, prečo je dobré piť kávu v primeranom množstve.

Káva je jednoduchý nápoj, ktorý dokáže náš deň urobiť lepším. Či už cestujete do práce, alebo si po obede v kancelárii doprajete chutné espresso, je ťažké si bez kávy predstaviť deň....