Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií
tu
.
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
info@cafepoint.sk
Cafepoint klub
Káva do firmy a kancelárie
Moja objednávka
Academy of Coffee
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Akcie
Aktuálny newsletter
Top ponuka
Výhodné balenia
Káva pre učiteľov
Novinky
Half-caf menej kofeínová káva
Rastlinné "mlieka"
Z ELIXÍR - slovenský zázvorový nápoj
Cold Brew Cascara - chuť leta
Káva s prírodným jódom
IODEX
,
Raw tyčinky
Automatické kávovary NIVONA
Matcha&Ube
Krówky s pridaným jódom
Zrnková káva
100% Arabika
Espresso zmesi
Najobľúbenejšie kávy
Výhodné balenia
Talianska káva
Exkluzívna káva
100% Robusta
50g vzorky káv
Kávy zo Strednej Ameriky
,
Kávy z Južnej Ameriky
,
Kávy z Afriky
,
Kávy z Ázie
,
Blendy - Arabika&Robusta
Káva
Káva na espresso
Káva na filter
Bezkofeínová káva
Výberová káva
Káva ako darček
Degustačné balenia
Kávové SETy
Množstevné zľavy
Darčekové balenia
Mletá káva
Espresso
,
Moka / Filter
,
Ochutená káva
Kapsule, PODs
Nespresso kompatibilné
,
PODs
Instantná káva
Kávovary
Moka
Hliníkové kávovary
,
Nerezové kávovary
,
Kombinované kávovary
,
Príslušenstvo
Kávovary na COLD BREW
Alternatívna príprava kávy
Kávovary
,
Papierové filtre
,
Káva na filter
Mlynčeky na kávu
French Press
Automatické kávovary
CUBE
,
SÉRIA 5
,
SÉRIA 6
,
SÉRIA 7
,
SÉRIA 7000
,
SÉRIA 8000
,
SÉRIA 9000
,
PRE OFFICE
Baristické pomôcky
Tampery - utláčatká na kávu
,
Konvičky na mlieko
,
Váhy na kávu
,
Ostatný sortiment
Chémia
Doplnky
Čaj
Porciovaný čaj
TE Luxury
,
TE Gourmet
,
Meridiani
Sypaný čaj
Meridiani
Chai Latte
Matcha
Doplnky na prípravu
Šťavnatý čaj
Cascara - čaj z kávovníkových šupiek
Sirupy
Maison Routin
Do kávy
Ľadový čaj
Čokoláda
Tabuľková čokoláda
Čokoládové dražé
Tyčinky
Porciovaná horúca čokoláda
Extra
Mixit
Créme Boule
,
Čokoláda
,
Mixitella
,
Italian Bakery
,
Chrumkavé ovocie
,
Müsli a Granola
Ginger SHOT
Raw tyčinky s prírodným jódom
Ovocné nátierky
Nochino - nealko aperitív
Ovsené sušienky
Kancelária
Výhodné sety
Doplnky
Blog o káve
Budúcnosť kávy? Batch Brew patrí medzi jej najväčšie trendy.
Zrnková káva, základ dokonalej šálky kávy, ak je kvalitný produkt a príprava
Káva a šport: Ako môže kofeín zlepšiť športový výkon?
Bezkofeínová káva s chuťou bez kompromisov pre každého
Aká káva je najlepšia? Nie je to len o značke, ale o kvalite, príprave a chuti
Cascara – poklad kávového sveta, ktorý chutí skvele aj ako cold brew
MÁME VÍŤAZOV! SÚŤAŽ Darčekobranie! Zapojte sa do 31.12.2025 aj VY!
Cold Brew - ľadová káva inak
Osviežujúci ľadový čaj so sirupom Maison Routin
Objavte Vynikajúce Chute Cafepoint Peru Washed
Káva z Brazílie: Kráľovná svetovej kávy
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Zrnková káva
Zrnková káva
, Strana 5
100% Arabika
Espresso zmesi
Najobľúbenejšie kávy
Výhodné balenia
Talianska káva
Exkluzívna káva
100% Robusta
50g vzorky káv
Najpredávanejšie
Cafepoint Ciao Napoli zrnková káva 1kg
Skladom
(>5 ks)
Kód:
001091
29,99 €
Set Cafepoint Ciao zrnková káva 7x125g v degustačnom balení
Skladom
(2 ks)
Kód:
001630
29,99 €
32,90 €
–15 %
Dobrá Kávička Stovka zrnková káva 1kg
Skladom
Kód:
001180
Pôvodne:
32,90 €
(–15 %)
27,90 €
Cafepoint Ciao Venezia zrnková káva 250g
Skladom
Kód:
001102
7,49 €
Cafepoint Peru Tabaconas Washed zrnková káva 250g
Skladom
Kód:
001162
10,99 €
39,60 €
–14 %
Cafepoint SET 4x200g zrnková káva na filter
Skladom
(>5 ks)
Kód:
099899
Pôvodne:
39,60 €
(–14 %)
33,90 €
Kávové dobrodružstvo SVET zrnková káva 5x150g
Skladom
Kód:
001149
29,90 €
203,94 €
–20 %
Cafepoint Ciao San Marino zrnková káva 6x1kg
Objednané
Kód:
001231
Pôvodne:
203,94 €
(–20 %)
162,90 €
131,94 €
–20 %
Cafepoint Ciao Palermo zrnková káva 6x1kg
Skladom
Kód:
001229
Pôvodne:
131,94 €
(–20 %)
104,90 €
55,98 €
–10 %
Cafepoint Ciao Venezia zrnková káva 2x1kg
Skladom
Kód:
001218
Pôvodne:
55,98 €
(–10 %)
49,90 €
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
190
položiek celkom
Výpis produktov
Cafepoint Nepal Mt. Everest Supreme zrnková káva 1kg
Skladom
(>5 ks)
79 €
Jednotková cena:
70,22 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001153
Cafepoint Nikaragua Ucasuman SHG EP zrnková káva 1kg
Skladom
(>5 ks)
36,99 €
Jednotková cena:
36,99 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001155
Cafepoint Nikaragua Ucasuman SHG EP zrnková káva 250g
Skladom
(1 ks)
10,99 €
Jednotková cena:
43,96 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001156
Tip
Cafepoint Panama Boquete SHB zrnková káva 500g
Skladom
(>5 ks)
21,99 €
Jednotková cena:
43,98 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001158
Cafepoint Papua New Guinea Sigri AA zrnková káva 1kg
Skladom
36,99 €
Jednotková cena:
36,99 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001597
Cafepoint Papua New Guinea Sigri AA zrnková káva 250g
Skladom
(1 ks)
10,99 €
Jednotková cena:
43,96 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001159
Cafepoint Papua New Guinea Sigri AA zrnková káva 500g
Skladom
20,99 €
Jednotková cena:
41,98 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001160
Cafepoint Peru Tabaconas Washed zrnková káva 1kg
Skladom
36,99 €
Jednotková cena:
36,99 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001161
Cafepoint Peru Tabaconas Washed zrnková káva 250g
Skladom
10,99 €
Jednotková cena:
43,96 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001162
Akcia
116,97 €
–20 %
Cafepoint Rwanda Gicumbi AB 3x1kg, zrnková káva
Skladom
(>5 ks)
92,90 €
Jednotková cena:
30,97 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001262
Cafepoint Rwanda Gicumbi AB zrnková káva 1kg
Skladom
(>5 ks)
38,99 €
Jednotková cena:
38,99 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001163
Cafepoint Rwanda Gicumbi AB zrnková káva 250g
Skladom
(3 ks)
11,49 €
Jednotková cena:
45,96 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001164
Akcia
77,98 €
–15 %
Cafepoint Rwanda Gicumbi AB zrnková káva 2x1kg
Skladom
(>5 ks)
65,90 €
Jednotková cena:
32,95 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001249
Akcia
155,96 €
–25 %
Cafepoint Rwanda Gicumbi AB zrnková káva 4x1kg
Skladom
(2 ks)
116,90 €
Jednotková cena:
29,23 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
099907
Akcia
39,60 €
–14 %
Cafepoint SET 4x200g zrnková káva na filter
Skladom
(>5 ks)
33,90 €
Jednotková cena:
42,37 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
099899
Akcia
116,97 €
–21 %
Cafepoint Single Collection Set Afrika&Ázia zrnková káva 3x1kg
Skladom
91,90 €
Jednotková cena:
30,63 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
099906
Akcia
110,97 €
–22 %
Cafepoint Single Collection Set Amerika zrnková káva 3x1kg
Skladom
85,90 €
Jednotková cena:
28,63 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
099905
Akcia
116,97 €
–20 %
Cafepoint Single Collection Set Indonézia zrnková káva 3x1kg
Skladom
92,90 €
Jednotková cena:
30,97 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
099987
Akcia
34,47 €
–16 %
Cafepoint Single Collection Set Indonézia zrnková káva 3x250g
Skladom
28,90 €
Jednotková cena:
9,63 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
099988
Akcia
65,97 €
–16 %
Cafepoint Single Collection Set Indonézia zrnková káva 3x500g
Skladom
(>5 ks)
54,90 €
Jednotková cena:
18,30 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
099986
Akcia
110,97 €
–22 %
Cafepoint Single Collection Set Južná Amerika zrnková káva 3x1kg
Skladom
85,90 €
Jednotková cena:
28,63 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001264
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 21 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 5 z 10.
1
5
10
190
položiek celkom
Hore
Rýchle doručenie
Objednávky vybavíme bez čakania.
Káva pre firmy
Prispôsobená chutiam vašich zamestnancov.
Prémiové zrná
Starostlivo vyberané pre špičkovú kvalitu.
Chuť sveta v šálke
Objavte chute z celého sveta.