Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií
tu
.
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
info@cafepoint.sk
Cafepoint klub
Káva do firmy a kancelárie
Moja objednávka
Academy of Coffee
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Akcie
Aktuálny newsletter
Top ponuka
Výhodné balenia
Káva pre učiteľov
Novinky
Half-caf menej kofeínová káva
Rastlinné "mlieka"
Z ELIXÍR - slovenský zázvorový nápoj
Cold Brew Cascara - chuť leta
Káva s prírodným jódom
IODEX
,
Raw tyčinky
Automatické kávovary NIVONA
Matcha&Ube
Krówky s pridaným jódom
Zrnková káva
100% Arabika
Espresso zmesi
Najobľúbenejšie kávy
Výhodné balenia
Talianska káva
Exkluzívna káva
100% Robusta
50g vzorky káv
Kávy zo Strednej Ameriky
,
Kávy z Južnej Ameriky
,
Kávy z Afriky
,
Kávy z Ázie
,
Blendy - Arabika&Robusta
Káva
Káva na espresso
Káva na filter
Bezkofeínová káva
Výberová káva
Káva ako darček
Degustačné balenia
Kávové SETy
Množstevné zľavy
Darčekové balenia
Mletá káva
Espresso
,
Moka / Filter
,
Ochutená káva
Kapsule, PODs
Nespresso kompatibilné
,
PODs
Instantná káva
Kávovary
Moka
Hliníkové kávovary
,
Nerezové kávovary
,
Kombinované kávovary
,
Príslušenstvo
Kávovary na COLD BREW
Alternatívna príprava kávy
Kávovary
,
Papierové filtre
,
Káva na filter
Mlynčeky na kávu
French Press
Automatické kávovary
CUBE
,
SÉRIA 5
,
SÉRIA 6
,
SÉRIA 7
,
SÉRIA 7000
,
SÉRIA 8000
,
SÉRIA 9000
,
PRE OFFICE
Baristické pomôcky
Tampery - utláčatká na kávu
,
Konvičky na mlieko
,
Váhy na kávu
,
Ostatný sortiment
Chémia
Doplnky
Čaj
Porciovaný čaj
TE Luxury
,
TE Gourmet
,
Meridiani
Sypaný čaj
Meridiani
Chai Latte
Matcha
Doplnky na prípravu
Šťavnatý čaj
Cascara - čaj z kávovníkových šupiek
Sirupy
Maison Routin
Do kávy
Ľadový čaj
Čokoláda
Tabuľková čokoláda
Čokoládové dražé
Tyčinky
Porciovaná horúca čokoláda
Extra
Mixit
Créme Boule
,
Čokoláda
,
Mixitella
,
Italian Bakery
,
Chrumkavé ovocie
,
Müsli a Granola
Ginger SHOT
Raw tyčinky s prírodným jódom
Ovocné nátierky
Nochino - nealko aperitív
Ovsené sušienky
Kancelária
Výhodné sety
Doplnky
Blog o káve
Budúcnosť kávy? Batch Brew patrí medzi jej najväčšie trendy.
Zrnková káva, základ dokonalej šálky kávy, ak je kvalitný produkt a príprava
Káva a šport: Ako môže kofeín zlepšiť športový výkon?
Bezkofeínová káva s chuťou bez kompromisov pre každého
Aká káva je najlepšia? Nie je to len o značke, ale o kvalite, príprave a chuti
Cascara – poklad kávového sveta, ktorý chutí skvele aj ako cold brew
MÁME VÍŤAZOV! SÚŤAŽ Darčekobranie! Zapojte sa do 31.12.2025 aj VY!
Cold Brew - ľadová káva inak
Osviežujúci ľadový čaj so sirupom Maison Routin
Objavte Vynikajúce Chute Cafepoint Peru Washed
Káva z Brazílie: Kráľovná svetovej kávy
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Zrnková káva
Zrnková káva
, Strana 6
100% Arabika
Espresso zmesi
Najobľúbenejšie kávy
Výhodné balenia
Talianska káva
Exkluzívna káva
100% Robusta
50g vzorky káv
Najpredávanejšie
Cafepoint Ciao Napoli zrnková káva 1kg
Skladom
(>5 ks)
Kód:
001091
29,99 €
Set Cafepoint Ciao zrnková káva 7x125g v degustačnom balení
Skladom
(2 ks)
Kód:
001630
29,99 €
32,90 €
–15 %
Dobrá Kávička Stovka zrnková káva 1kg
Skladom
Kód:
001180
Pôvodne:
32,90 €
(–15 %)
27,90 €
Cafepoint Ciao Venezia zrnková káva 250g
Skladom
Kód:
001102
7,49 €
Cafepoint Peru Tabaconas Washed zrnková káva 250g
Skladom
Kód:
001162
10,99 €
39,60 €
–14 %
Cafepoint SET 4x200g zrnková káva na filter
Skladom
(>5 ks)
Kód:
099899
Pôvodne:
39,60 €
(–14 %)
33,90 €
Kávové dobrodružstvo SVET zrnková káva 5x150g
Skladom
Kód:
001149
29,90 €
203,94 €
–20 %
Cafepoint Ciao San Marino zrnková káva 6x1kg
Objednané
Kód:
001231
Pôvodne:
203,94 €
(–20 %)
162,90 €
131,94 €
–20 %
Cafepoint Ciao Palermo zrnková káva 6x1kg
Skladom
Kód:
001229
Pôvodne:
131,94 €
(–20 %)
104,90 €
55,98 €
–10 %
Cafepoint Ciao Venezia zrnková káva 2x1kg
Skladom
Kód:
001218
Pôvodne:
55,98 €
(–10 %)
49,90 €
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
190
položiek celkom
Výpis produktov
Akcia
78,43 €
–21 %
Cafepoint Single Collection SET Káva na každý deň zrnková káva 7x250g
Skladom
61,90 €
Jednotková cena:
8,84 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001551
Akcia
63,97 €
–15 %
Cafepoint Single Collection SET Kávy Strednej Ameriky zrnková káva 3x500g
Skladom
(>5 ks)
53,90 €
Jednotková cena:
17,97 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001552
Akcia
66,44 €
–15 %
Cafepoint Single Collection SET Kávy Strednej Ameriky zrnková káva 6x250g
Skladom
(>5 ks)
55,90 €
Jednotková cena:
9,32 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001550
Akcia
110,97 €
–22 %
Cafepoint Single Collection Set kávy sveta zrnková káva 3x1kg
Skladom
85,90 €
Jednotková cena:
28,63 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
099904
Akcia
33,47 €
–15 %
Cafepoint Single Collection SET Kávy z Ázie zrnková káva 3x250g
Skladom
(>5 ks)
28,39 €
Jednotková cena:
9,46 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001546
Akcia
57,95 €
–15 %
Cafepoint Single Collection SET Kávy z celého sveta zrnková káva 5x250g
Skladom
48,90 €
Jednotková cena:
9,78 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001549
Akcia
45,96 €
–15 %
Cafepoint Single Collection SET Kávy z Južnej Ameriky a Ostrovov zrnková káva 4x250g
Skladom
38,90 €
Jednotková cena:
9,73 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001645
Akcia
32,97 €
–15 %
Cafepoint Single Collection SET Kávy z Južnej Ameriky zrnková káva 3x250g
Skladom
27,90 €
Jednotková cena:
9,30 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001545
Akcia
114,97 €
–22 %
Cafepoint Single Collection Set Najobľúbenejšie kávy zrnková káva 3x1kg
Skladom
88,90 €
Jednotková cena:
29,63 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001265
Akcia
112,97 €
–22 %
Cafepoint Single Collection Set Stredná Amerika zrnková káva 3x1kg
Skladom
(>5 ks)
87,90 €
Jednotková cena:
29,30 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001266
Cafepoint Tanzania Tanga AA zrnková káva 1kg
Skladom
(>5 ks)
36,99 €
Jednotková cena:
36,99 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001481
Akcia
10,99 €
–15 %
Cafepoint Tanzania Tanga AA zrnková káva 250g
Skladom
9,29 €
Jednotková cena:
37,16 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001165
Cafepoint Tanzania Tanga AA zrnková káva 500g
Skladom
(>5 ks)
20,99 €
Jednotková cena:
41,98 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001166
Carraro Dolci Arabica zrnková káva 1kg
Objednané
33,90 €
Jednotková cena:
33,90 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
099960
Carraro Globo Oro zrnková káva 1kg
Momentálne nedostupné
29,90 €
Jednotková cena:
29,90 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
099964
Carraro Super Bar zrnková káva 1kg
Skladom
(1 ks)
29,90 €
Jednotková cena:
29,90 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
099963
Cofita Classico Italiano zrnková káva 1kg
Momentálne nedostupné
17,99 €
Jednotková cena:
17,99 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001080
Darčeková káva 200g - Ďakujem, že si
Skladom
(2 ks)
7,90 €
Jednotková cena:
39,50 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
099994/7
Tip
Darčeková káva 200g - Ďakujem, že si
Skladom
(>5 ks)
7,90 €
Jednotková cena:
39,50 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
099994/6
Darčeková káva 200g - Káva pre pána učiteľa
Skladom
(>5 ks)
7,90 €
Jednotková cena:
39,50 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
099994/CIERNA
Darčeková káva 200g - Káva pre pána učiteľa
Skladom
(>5 ks)
7,90 €
Jednotková cena:
39,50 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
099994/SEDA
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 21 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 6 z 10.
1
6
10
190
položiek celkom
Hore
Rýchle doručenie
Objednávky vybavíme bez čakania.
Káva pre firmy
Prispôsobená chutiam vašich zamestnancov.
Prémiové zrná
Starostlivo vyberané pre špičkovú kvalitu.
Chuť sveta v šálke
Objavte chute z celého sveta.