Pridať do obľúbených

LYRA Nátierka Lieskovec/Slaný karamel, 250g

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

Výrobca: Lyra

602585

LYRA Nátierka Lieskovec/Slaný karamel. Jej základom sú lieskové orechy (35%), čerstvo pražené a pomleté priamo u výrobcu a zmiešané s kúskami slaného karamelu.

Viac detailov

Vypredané

Cena

9,90 € s DPH

Detaily

Vynikajúca oriešková pochúťka

Lahodná lieskovcová nátierka od slovenskej spoločnosti LYRA Vám vďaka svojej jedinečnej chuti určite vylepší náladu. Jej základom sú lieskové orechy (35%), čerstvo upražené a pomleté priamo u výrobcu a zmiešané s kúskami vynikajúceho slaného karamelu. Jedná sa o výživnú a sýtu delikatesu bez prídavných látok ideálnu na desiatu či rýchle zahnanie hladu. Pochutnajte si i Vy na tejto slastnej dobrote!

Lieskovce sú orechy guľovitého tvaru, ktoré rastú na kríku pod názvom lieska obyčajná. Jej pôvodnou domovinou je pravdepodobne Turecko, ktoré je zároveň aj najväčším producentom týchto orechov na svete. Okrem neho vyniká pestovaním lieskovcov i Taliansko a najmä región Piemont. V potravinárstve majú široké využitie, napr. pri výrobe čokolád, trufflí, praliniek alebo nutelly. Majú preukázané pozitívne účinky na zdravie: pôsobia ako antidepresívum, zlepšujú činnosť mozgu či podporujú činnosť čriev.

Hmotnosť balenia: 250 g. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: lieskové orechy (35%), kokosový cukor, karamelizovaný cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, soľ, emulgátor: sójový lecitín, slnečnicový lecitín.

O výrobcovi nátierok LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Vyžiadať cenovú ponuku

LYRA Nátierka Lieskovec/Slaný karamel, 250g

LYRA Nátierka Lieskovec/Slaný karamel, 250g