Pridať do obľúbených

KeepCup Thermal Saskatoon M, 340ml

Výrobca: KeepCup

KeepCup Thermal Saskatoon M je Je vynikajúcim pomocníkom pre aktívnych a environmentálne založených ľudí. Vhodný na filtrovanú kávu či caffé latte.

Viac detailov

Na sklade 13 ks

Viac ako 5ks

Cena

-14.8996%

24,90 € s DPH

21,19 € s DPH

Detaily

Pre milovníkov kávy so sebou

KeepCup Thermal je štýlový a moderný znovupoužiteľný ekopohár, ktorý vyhovuje baristickým štandardom. Dokáže udržať konštantnú teplotu nápoja na pomerne dlhý čas. Telo pohára je vyrobené z vysokokvalitnej nerezovej ocele a pozostáva z 2 stien.

Je vynikajúcim pomocníkom pre aktívnych a environmentálne založených ľudí. Vďaka nemu si môžete vychutnať svoju kávu, čaj či iné teplé nápoje cestou do práce/školy bez toho, aby ste sa obliali alebo popálili. Šikovne padne do ruky alebo do držiaka na nápoje v aute či na bicykli.

Vo vrchnáku pohára sa nachádza otvor trojuholníkovitého tvaru určený na pitie. Vyliatiu tekutiny bráni viečko, ktorým je možné otvor ľahko uzatvoriť. Pohár však udržujte vo vertikálnej polohe, keďže viečko nie je na 100% vodotesné.

Na pohári je vyrytý prstenec slúžiaci na jeho pohodlné uchopenie. Je dekorovaný logom spoločnosti KeepCup.

KeepCup Thermal o veľkosti M je vhodný na filtrovanú kávu, caffé latte, cappuccino, chai latte, čaj alebo ľadové nápoje. Je ekvivalentom veľkého hrnčeka.

Ďalšie výhody pohára KeepCup Thermal:

  • vákuová tepelná izolácia
  • odporúča sa ručné umývanie a sušenie na vzduchu
  • jednoduchý na údržbu
  • možnosť ho rozobrať na 3 časti
  • 100% recyklovateľný
  • bez obsahu toxického polypropylénu, BPA a BPS
  • prítomnosť vnútornej rysky
  • dlhoročná životnosť a funkčnosť
  • rôzne spektrum farebných prevedení a veľkostí

O výrobcovi pohárov KeepCup

KeepCup je austrálska spoločnosť zameraná na dizajn, výrobu a predaj rozmanitých znovupoužiteľných pohárov, ktoré sa vyznačujú originálnym dizajnom pestrých farieb, prvotriednou kvalitou, jednoduchou obsluhou a dlhoročnou funkčnosťou. Poháre sú barista friendly a vyrábajú sa z rôznych materiálov: plast, sklo, kork či silikón. V súčasnosti sa predávajú vo viac ako 65-tich krajinách sveta a úspešne nahrádzajú jednorázové poháre na kávu, čím prispievajú k ochrane životného prostredia a inšpirujú ostatných. Poháre KeepCup predstavujú revolúciu v kávovom svete, v ktorom možno zaneprázdnený moderný spôsob života prepojiť s ekologickým myslením a budovať tak lepšie zajtrajšky bez zbytočného odpadu.

Vlastnosti

Vlastnosti
Farba Pohár: sýtoružový, vrchnák: ružový, uzatváracie viečko: svetloružové
Materiál Nerezová oceľ, Polypropylén #7, LDPE #4
Objem 340 ml
Hmotnosť 240 g
Výška 111 mm bez vrchnáka; 130 mm s vrchnákom
Priemer dna 64 mm

Vyžiadať cenovú ponuku

KeepCup Thermal Saskatoon M, 340ml

KeepCup Thermal Saskatoon M, 340ml