Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií
tu
.
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
info@cafepoint.sk
Cafepoint klub
Káva do firmy a kancelárie
Moja objednávka
Academy of Coffee
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Akcie
Aktuálny newsletter
Top ponuka
Výhodné balenia
Káva pre učiteľov
Novinky
Half-caf menej kofeínová káva
Rastlinné "mlieka"
Z ELIXÍR - slovenský zázvorový nápoj
Cold Brew Cascara - chuť leta
Káva s prírodným jódom
IODEX
,
Raw tyčinky
Automatické kávovary NIVONA
Matcha&Ube
Krówky s pridaným jódom
Zrnková káva
100% Arabika
Espresso zmesi
Najobľúbenejšie kávy
Výhodné balenia
Talianska káva
Exkluzívna káva
100% Robusta
50g vzorky káv
Kávy zo Strednej Ameriky
,
Kávy z Južnej Ameriky
,
Kávy z Afriky
,
Kávy z Ázie
,
Blendy - Arabika&Robusta
Káva
Káva na espresso
Káva na filter
Bezkofeínová káva
Výberová káva
Káva ako darček
Degustačné balenia
Kávové SETy
Množstevné zľavy
Darčekové balenia
Mletá káva
Espresso
,
Moka / Filter
,
Ochutená káva
Kapsule, PODs
Nespresso kompatibilné
,
PODs
Instantná káva
Kávovary
Moka
Hliníkové kávovary
,
Nerezové kávovary
,
Kombinované kávovary
,
Príslušenstvo
Kávovary na COLD BREW
Alternatívna príprava kávy
Kávovary
,
Papierové filtre
,
Káva na filter
Mlynčeky na kávu
French Press
Automatické kávovary
CUBE
,
SÉRIA 5
,
SÉRIA 6
,
SÉRIA 7
,
SÉRIA 7000
,
SÉRIA 8000
,
SÉRIA 9000
,
PRE OFFICE
Baristické pomôcky
Tampery - utláčatká na kávu
,
Konvičky na mlieko
,
Váhy na kávu
,
Ostatný sortiment
Chémia
Doplnky
Čaj
Porciovaný čaj
TE Luxury
,
TE Gourmet
,
Meridiani
Sypaný čaj
Meridiani
Chai Latte
Matcha
Doplnky na prípravu
Šťavnatý čaj
Cascara - čaj z kávovníkových šupiek
Sirupy
Maison Routin
Do kávy
Ľadový čaj
Čokoláda
Tabuľková čokoláda
Čokoládové dražé
Tyčinky
Porciovaná horúca čokoláda
Extra
Mixit
Créme Boule
,
Čokoláda
,
Mixitella
,
Italian Bakery
,
Chrumkavé ovocie
,
Müsli a Granola
Ginger SHOT
Raw tyčinky s prírodným jódom
Ovocné nátierky
Nochino - nealko aperitív
Ovsené sušienky
Kancelária
Výhodné sety
Doplnky
Blog o káve
Budúcnosť kávy? Batch Brew patrí medzi jej najväčšie trendy.
Zrnková káva, základ dokonalej šálky kávy, ak je kvalitný produkt a príprava
Káva a šport: Ako môže kofeín zlepšiť športový výkon?
Bezkofeínová káva s chuťou bez kompromisov pre každého
Aká káva je najlepšia? Nie je to len o značke, ale o kvalite, príprave a chuti
Cascara – poklad kávového sveta, ktorý chutí skvele aj ako cold brew
MÁME VÍŤAZOV! SÚŤAŽ Darčekobranie! Zapojte sa do 31.12.2025 aj VY!
Cold Brew - ľadová káva inak
Osviežujúci ľadový čaj so sirupom Maison Routin
Objavte Vynikajúce Chute Cafepoint Peru Washed
Káva z Brazílie: Kráľovná svetovej kávy
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Zrnková káva
Zrnková káva
, Strana 7
100% Arabika
Espresso zmesi
Najobľúbenejšie kávy
Výhodné balenia
Talianska káva
Exkluzívna káva
100% Robusta
50g vzorky káv
Najpredávanejšie
Cafepoint Ciao Napoli zrnková káva 1kg
Skladom
(>5 ks)
Kód:
001091
29,99 €
Set Cafepoint Ciao zrnková káva 7x125g v degustačnom balení
Skladom
(2 ks)
Kód:
001630
29,99 €
32,90 €
–15 %
Dobrá Kávička Stovka zrnková káva 1kg
Skladom
Kód:
001180
Pôvodne:
32,90 €
(–15 %)
27,90 €
Cafepoint Ciao Venezia zrnková káva 250g
Skladom
Kód:
001102
7,49 €
Cafepoint Peru Tabaconas Washed zrnková káva 250g
Skladom
Kód:
001162
10,99 €
39,60 €
–14 %
Cafepoint SET 4x200g zrnková káva na filter
Skladom
(>5 ks)
Kód:
099899
Pôvodne:
39,60 €
(–14 %)
33,90 €
Kávové dobrodružstvo SVET zrnková káva 5x150g
Skladom
Kód:
001149
29,90 €
203,94 €
–20 %
Cafepoint Ciao San Marino zrnková káva 6x1kg
Objednané
Kód:
001231
Pôvodne:
203,94 €
(–20 %)
162,90 €
131,94 €
–20 %
Cafepoint Ciao Palermo zrnková káva 6x1kg
Skladom
Kód:
001229
Pôvodne:
131,94 €
(–20 %)
104,90 €
55,98 €
–10 %
Cafepoint Ciao Venezia zrnková káva 2x1kg
Skladom
Kód:
001218
Pôvodne:
55,98 €
(–10 %)
49,90 €
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
190
položiek celkom
Výpis produktov
Tip
Darčeková káva 200g - Káva pre pána učiteľa
Skladom
(>5 ks)
7,90 €
Jednotková cena:
39,50 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
099994/BIELA
Darčeková káva 200g - Káva pre pani učiteľku
Skladom
7,90 €
Jednotková cena:
39,50 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
099994/RUZOVA
Tip
Darčeková káva 200g - Káva pre pani učiteľku
Skladom
7,90 €
Jednotková cena:
39,50 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
099994/BIELA2
Darčeková káva 200g - Najlepšej mame
Skladom
(4 ks)
7,90 €
Jednotková cena:
39,50 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
099994/4
Darčeková káva 200g - Najlepšej mamine
Skladom
(>5 ks)
7,90 €
Jednotková cena:
39,50 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
099994/5
Tip
Darčeková káva 200g - Najlepší otec
Skladom
7,90 €
Jednotková cena:
39,50 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
099994/3
Darčeková káva 200g - Všetko najlepšie!
Skladom
7,90 €
Jednotková cena:
39,50 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
099994/2
Darčeková káva 200g - Všetko najlepšie!
Skladom
(3 ks)
7,90 €
Jednotková cena:
39,50 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
099994/1
Tip
Darčekové balenie Dobrá kávička 100-vka & 50-tka
Skladom
(>5 ks)
19,99 €
Detail
Kód:
099982
Tip
Darčekové balenie Dobrá kávička 80-tka & 70-tka
Skladom
(>5 ks)
18,99 €
Detail
Kód:
099981
Dobrá Kávička Osemdesiatka zrnková káva 1kg
Skladom
31,90 €
Jednotková cena:
31,90 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001171
Tip
Dobrá Kávička Osemdesiatka zrnková káva 250g
Skladom
8,99 €
Jednotková cena:
35,96 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001172
Akcia
63,80 €
–10 %
Dobrá Kávička Osemdesiatka zrnková káva 2x1kg
Skladom
57,39 €
Jednotková cena:
28,70 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001219
Tip
Dobrá Kávička Osemdesiatka zrnková káva 500g
Skladom
16,90 €
Jednotková cena:
33,80 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001173
Dobrá Kávička Päťdesiatka zrnková káva 1kg
Skladom
27,90 €
Jednotková cena:
27,90 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001174
Dobrá Kávička Päťdesiatka zrnková káva 250g
Skladom
(>5 ks)
7,49 €
Jednotková cena:
29,96 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001175
Akcia
55,80 €
–10 %
Dobrá Kávička Päťdesiatka zrnková káva 2x1kg
Skladom
49,99 €
Jednotková cena:
25 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001220
Dobrá Kávička Päťdesiatka zrnková káva 500g
Skladom
(>5 ks)
14,90 €
Jednotková cena:
29,80 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001176
Tip
Dobrá Kávička Sedemdesiatka zrnková káva 1kg
Skladom
29,90 €
Jednotková cena:
29,90 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001177
Dobrá Kávička Sedemdesiatka zrnková káva 250g
Skladom
(>5 ks)
8,49 €
Jednotková cena:
33,96 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
001178
Akcia
59,80 €
–10 %
Dobrá Kávička Sedemdesiatka zrnková káva 2x1kg
Skladom
53,79 €
Jednotková cena:
26,90 € / 1 ks
Do košíka
Kód:
001221
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 21 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 7 z 10.
1
7
10
190
položiek celkom
Hore
Rýchle doručenie
Objednávky vybavíme bez čakania.
Káva pre firmy
Prispôsobená chutiam vašich zamestnancov.
Prémiové zrná
Starostlivo vyberané pre špičkovú kvalitu.
Chuť sveta v šálke
Objavte chute z celého sveta.