Lyra Absolut Hazelnuts (lieskovce), 200g

LYRA Absolut Hazelnuts sú chrumkavo upražené lieskovce z oblasti Piemont v Taliansku obalené nugátom a bielou čokoládou, ktorej chuť umocňujú kúsky višní.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Lyra
  • Kód produktu: 604024
  • 12,49€

Delikatesa, ktorá podráždi Vaše zmysly.

Chrumkavo upražené lieskovce z oblasti Piemont v Taliansku obalené nugátom a bielou čokoládou, ktorej chuť umocňujú osviežujúce višne. Sú výborné samotné alebo ako sladkosť ku Vašej obľúbenej kávičke, vďaka čomu objavíte nový rozmer chutí. Lahodný pôžitok vycibrený do dokonalosti!

Lieskovce sú orechy guľovitého tvaru, ktoré rastú na kríku pod názvom lieska obyčajná. Jej pôvodnou domovinou je pravdepodobne Turecko, ktoré je zároveň aj najväčším producentom týchto orechov na svete. Okrem neho vyniká pestovaním lieskovcov i Taliansko a najmä región Piemont. Lieskovce z tejto oblasti sa vyznačujú vysokou kvalitou, jemnou, delikátnou chuťou, úžasnou chrumkavosťou a nižším obsahom nasýtených mastných kyselín. V potravinárstve majú široké využitie, napr. pri výrobe čokolád, trufflí, praliniek alebo nutelly. Majú preukázané pozitívne účinky na zdravie: pôsobia ako antidepresívum či podporujú činnosť čriev.

Hmotnosť balenia: 200 g. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: lieskové orechy IGP Piemont (20%), lieskovcový nugát (lieskové orechy IGP Piemont - 30%, kakaová hmota), kakaové maslo, sušené mlieko, trstinový cukor, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka, lyofilizované višne (2%).

Výživové údaje produktu LYRA Absolut Hazelnuts na 100g:

Energia:   2381 kJ / 568,7 kcal
Tuky:   45,81 g
- z toho NMK*:   20,22 g
Sacharidy:   33,04 g
- z toho cukry:   31,04 g
Vláknina:   3,23 g
Bielkoviny:   9,61 g
Soľ:   0 g

NMK* - nasýtené mastné kyseliny

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!