Lyra čokoláda KIDS Karamel, 50g

Vysokokvalitná mliečna čokoláda LYRA Caramel je obohatená o pravý karamel. Lahodne sa roztápa na jazyku a očarí Vás svojou jemnou chuťou. Hmotnosť: 50 g.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Lyra
  • Kód produktu: 603091
  • 3,99€

Sladké potešenie nielen pre najmenších

Táto vysokokvalitná mliečna čokoláda je obohatená o pravý karamel. Lahodne sa roztápa na jazyku a očarí Vás svojou jemnou chuťou. Záplava nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí!

Čokoláda je vyrobená z kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 50 g. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, kakaová hmota (obsah kakaovej sušiny: min. 31%), odtučnené mlieko, karamelizovaný cukor, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka.

Výživové údaje produktu LYRA Čokoláda Caramel na 100g:

Energia:  2370 kJ / 566 kcal
Tuky:  37 g
- z toho NMK*:  22 g
Sacharidy:  49 g
- z toho cukry:  49 g
Vláknina:  1 g
Bielkoviny:  8 g
Soľ:  0 g

NMK* - nasýtené mastné kyseliny

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!