Pridať do obľúbených

HealthyCo Mliečna čokoláda s lieskovcami, 100g

Výrobca: HealthyCo

Tabuľková mliečna čokoláda s lieskovcami z dielne švédskeho výrobcu HealthyCo Vás prekvapí svojou harmonickou chuťou, pričom sa úžasne rozplýva na jazyku. 

Viac detailov

Na sklade 33 ks

Viac ako 5ks

Cena

3,29 € s DPH

Detaily

Sladké potešenie bez výčitiek!

Táto vysokokvalitná tabuľková mliečna čokoláda s lieskovcami z dielne švédskeho výrobcu HealthyCo Vás prekvapí svojou harmonickou sladkou chuťou, pričom sa úžasne rozplýva na jazyku. Jedná sa o pravú belgickú čokoládu, ktorá je špeciálne venovaná všetkým tým, ktorí sa zaujímajú o životné prostredie a zdravý životný štýl, keďže neobsahuje palmový olej ani pridaný cukor. Odložte na chvíľku svoje povinnosti bokom a ponorte sa do sveta jedinečných pôžitkov!

Hmotnosť balenia: 100 g. Vyrobené vo Švédsku.

Zloženie: sladidlo: maltitol (38%), kakaové maslo, štandardné sušené mlieko, lieskové orechy (10%), kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková aróma. Obsah kakaovej sušiny: min. 33,9%. Výrobok môže obsahovať stopy lepku. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky. Neslúži ako náhrada pestrej stravy.

O výrobcovi čokolád HealthyCo

HealthyCo je úspešná švédska spoločnosť, ktorá sa zameriava na vývoj, výrobu a distribúciu širokého spektra zdravých produktov. Snaží sa nahrádzať klasické potraviny kvalitnejšími, organickými alternatívami bez pridaného cukru s dôrazom na ochranu životného prostredia.

Na 100 g produktu:

Energia:   2209 kJ / 534 kcal
Tuky:   41,5 g
- z toho NMK*:   21,5 g
Sacharidy:   46,2 g
- z toho cukry:   7,8 g
Bielkoviny:   7,7 g
Soľ:   0,15 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

HealthyCo Mliečna čokoláda s lieskovcami, 100g

HealthyCo Mliečna čokoláda s lieskovcami, 100g