Pridať do obľúbených

LYRA Čokoláda Mandala Jubilee Dark, 200g

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

Výrobca: Lyra

LYRA Čokoláda Mandala Jubilee Dark sú tenké horké čokolády okrúhlemu tvaru s chrumkavým posypom z orechov (mandľa, pekanový orech a lieskovec) a physalisu.

Viac detailov

Cena

12,49 € s DPH

Vypredané

Detaily

Vzrušujúce čokoládové pokušenie

Tieto tenučké horké čokolády sú jedinečné vďaka svojmu okrúhlemu tvaru a exkluzívnemu chrumkavému posypu z rôznych druhov orechov. Na každej mandale nájdete lieskovec, pekanový orech, mandľu a sušený physalis. Skvelá chuť orechov sa tak spája s vysokokvalitnou čokoládou, čo vytvára záplavu nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí.

Čokoláda je vyrobená z prémiového kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 200 g. 1 balenie obsahuje 8 ks. Ručne vyrobená čokoláda na Slovensku.

Zloženie: horká čokoláda (cukor, kakaová hmota - obsah kakaovej sušiny min. 54%, kakaové maslo), emulgátor: sójový lecitín, posyp: orechy a physalis (min. 30%; lieskovce, mandle, pekanové orechy, physalis).

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Na 100 g produktu:

Energia:   2329 kJ / 557 kcal
Tuky:   38 g
- z toho NMK*:   15 g
Sacharidy:   46 g
- z toho cukry:   34 g
Vláknina:   8,5 g
Bielkoviny:    8,1 g
Soľ:   0 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

LYRA Čokoláda Mandala Jubilee Dark, 200g

LYRA Čokoláda Mandala Jubilee Dark, 200g

Zo sveta kávy

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Cafetravel - Kolíska kávového sveta.

Naša cesta okolo sveta kávy pokračuje a tento krát sa z Talianska presúvame tam, kde začal príbeh kávy - do Afriky. Až 12% svetovej produkcie kávy je dopestovanej práve v tejto krajine. Naším sprievodcom...

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Cafetravel - Krajina rituálov a záhadných pravidiel kávy.

Z ďalekej Ázie sa presúvame do Talianska, krajiny, v ktorej síce kávu nepestujú, no napriek tomu patrí jednoznačne medzi kávové veľmoci! Práve táto krajina priniesla svetu mnoho objavov a inovácií...

Cafetravel - Výlet do kávového sveta

Cafetravel - Výlet do kávového sveta

Práve dnes vyrážame, spolu s vami, na výlet okolo kávového sveta! 

Cafetravel - Krajina tisícich bohov a Smaragd rovníka.

Cafetravel - Krajina tisícich bohov a Smaragd rovníka.

Náš výlet za prémiovými kávami začína v exotickej Ázii, ktorá patrí medzi najväčších producentov kávy na svete. Ázia je zďaleka najväčším pestovateľom kávy odrody Robusta. Vietnam je vďaka tomu...