Pridať do obľúbených

LYRA Čokoláda Mandala Jubilee Dark, 200g

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

Výrobca: Lyra

LYRA Čokoláda Mandala Jubilee Dark sú tenké horké čokolády okrúhlemu tvaru s chrumkavým posypom z orechov (mandľa, pekanový orech a lieskovec) a physalisu.

Viac detailov

Cena

12,49 € s DPH

Vypredané

Detaily

Vzrušujúce čokoládové pokušenie

Tieto tenučké horké čokolády sú jedinečné vďaka svojmu okrúhlemu tvaru a exkluzívnemu chrumkavému posypu z rôznych druhov orechov. Na každej mandale nájdete lieskovec, pekanový orech, mandľu a sušený physalis. Skvelá chuť orechov sa tak spája s vysokokvalitnou čokoládou, čo vytvára záplavu nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí.

Čokoláda je vyrobená z prémiového kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 200 g. 1 balenie obsahuje 8 ks. Ručne vyrobená čokoláda na Slovensku.

Zloženie: horká čokoláda (cukor, kakaová hmota - obsah kakaovej sušiny min. 54%, kakaové maslo), emulgátor: sójový lecitín, posyp: orechy a physalis (min. 30%; lieskovce, mandle, pekanové orechy, physalis).

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Na 100 g produktu:

Energia:  2329 kJ / 557 kcal
Tuky:  38 g
- z toho NMK*:  15 g
Sacharidy:  46 g
- z toho cukry:  34 g
Vláknina:  8,5 g
Bielkoviny:   8,1 g
Soľ:  0 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

LYRA Čokoláda Mandala Jubilee Dark, 200g

LYRA Čokoláda Mandala Jubilee Dark, 200g