Pridať do obľúbených

LYRA Mliečna čokoláda Cuba 45%, 90g

Výrobca: Lyra

LYRA Mliečna čokoláda Cuba obsahuje až 45%-ný podiel kakaa pôvodom z Kuby a nepatrné množstvo ingrediencií akými sú napríklad trstinový cukor či vanilka.

Viac detailov

Cena

4,69 € s DPH

Na sklade 9 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Čokoláda pre náročných

Táto vysokokvalitná mliečna čokoláda obsahuje až 45%-ný podiel kakaa pôvodom z Kuby a nepatrné množstvo ingrediencií akými sú napríklad trstinový cukor, sójový lecitín či vanilka. Má typickú kakaovú chuť. Pocíťte záplavu nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí!

Čokoláda je vyrobená z prémiového kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 90 g. Ručne vyrobená čokoláda na Slovensku.

Zloženie: kakaová hmota, trstinový cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka. Obsah kakaovej sušiny: min. 45%.

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Na 100 g produktu:

Energia:  2353 kJ / 562 kcal
Tuky:  37,7 g
- z toho NMK*:  22,7 g
Sacharidy:  46 g
- z toho cukry:  44,2 g
Vláknina:  5,4 g
Bielkoviny:  6,9 g
Soľ:  0,19 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

LYRA Mliečna čokoláda Cuba 45%, 90g

LYRA Mliečna čokoláda Cuba 45%, 90g