Pridať do obľúbených

LYRA Mliečna čokoláda Cuba 45%, 90g

Výrobca: Lyra

LYRA Mliečna čokoláda Cuba obsahuje až 45%-ný podiel kakaa pôvodom z Kuby a nepatrné množstvo ingrediencií akými sú napríklad trstinový cukor či vanilka.

Viac detailov

Cena

4,69 € s DPH

Na sklade 34 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Čokoláda pre náročných

Táto vysokokvalitná mliečna čokoláda obsahuje až 45%-ný podiel kakaa pôvodom z Kuby a nepatrné množstvo ingrediencií akými sú napríklad trstinový cukor, sójový lecitín či vanilka. Má typickú kakaovú chuť. Pocíťte záplavu nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí!

Čokoláda je vyrobená z prémiového kakaa s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 90 g. Ručne vyrobená čokoláda na Slovensku.

Zloženie: kakaová hmota, trstinový cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, emulgátor: sójový lecitín, aróma: prírodná vanilka. Obsah kakaovej sušiny: min. 45%.

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Na 100 g produktu:

Energia:  2353 kJ / 562 kcal
Tuky:  37,7 g
- z toho NMK*:  22,7 g
Sacharidy:  46 g
- z toho cukry:  44,2 g
Vláknina:  5,4 g
Bielkoviny:  6,9 g
Soľ:  0,19 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

LYRA Mliečna čokoláda Cuba 45%, 90g

LYRA Mliečna čokoláda Cuba 45%, 90g

Zo sveta kávy

Cold Brew - Nápoj, ktorý by mal každý ochutnať.

Cold Brew - Nápoj, ktorý by mal každý ochutnať.

Cold Brew patrí medzi novodobé spôsoby prípravy kávy, ktoré si našli svoju obľubu medzi zákazníkmi do takej miery, že sme ho zaradili do našej Letnej ponuky a rozhodli sa pripraviť užitočný...

Výsledky súťaže o kávu na rok zadarmo!

Výsledky súťaže o kávu na rok zadarmo!

Letná ponuka nápojov Cafepoint je tu!

Letná ponuka nápojov Cafepoint je tu!

Leto je už v plnom prúde a čo by to bolo leto bez poriadnej Letnej ponuky Cafepoint ktorú sme si pre vás už od dnešného dňa pripravili na všetkých našich prevádzkach, v ponuke nájdete až štyri...

5 dôvodov, prečo je dobré piť kávu v primeranom množstve.

5 dôvodov, prečo je dobré piť kávu v primeranom množstve.

Káva je jednoduchý nápoj, ktorý dokáže náš deň urobiť lepším. Či už cestujete do práce, alebo si po obede v kancelárii doprajete chutné espresso, je ťažké si bez kávy predstaviť deň....