Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

LYRA Gallery Horká čokoláda 70% s lieskovcami, 80g

LYRA Gallery Horká čokoláda 70% s lieskovcami pochádzajúcimi z talianskeho regiónu Piemont, ktoré sa vyznačujú prvotriednou akosťou a úžasnou chrumkavosťou.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Lyra
  • Kód produktu: 603224
  • 3,29€

Maximálny pôžitok s nádychom umenia

Vysokokvalitná horká čokoláda s celými lieskovcami jedinečnej edície LYRA Gallery zaručuje záplavu nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí. Je charakteristická vysokým podielom kakaovej sušiny (min. 70%), nižším obsahom cukru a neobsahuje sójový lecitín. Lieskovce pochádzajú z talianskeho regiónu Piemont, ktoré sa vyznačujú prvotriednou akosťou a úžasnou chrumkavosťou. Sú čerstvo upražené a zaliate do čokolády.
Čokoláda má výraznú chuť, pričom sa úžasne sa rozplýva na jazyku. A nielen to! Vďaka spolupráci so známym slovenským maliarom Danielom Bidelnicom sa pýši skutočne pôsobivým obalom, čo je dôkazom toho, že aj táto skvelá pochúťka môže byť umeleckým dielom.

Na výrobu čokolád edície LYRA Gallery sa používa výlučne kakao s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 80 g. Ručne vyrobené na Slovensku.

Zloženie: kakaová hmota, trstinový cukor, lieskové orechy (20%), kakaové maslo. Obsah kakaovej sušiny: min. 70%. Výrobok môže obsahovať stopy mlieka a orechov.

Výživové údaje produktu LYRA Gallery Horká čokoláda 70% s lieskovcami na 100g:

Energia:   2470 kJ / 592 kcal
Tuky:   46 g
- z toho NMK*:   22 g
Sacharidy:   38 g
- z toho cukry:   24 g
Vláknina:   9,1 g
Bielkoviny:   8,9 g
Soľ:   0,01 g

* nasýtené mastné kyseliny

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!