LYRA Nátierka Vlašský orech, 250g

Základom nátierky LYRA Vlašský orech sú vlašské orechy, čerstvo upražené a pomleté priamo u výrobcu a osladené kokosovým cukrom. Vynikajúca oriešková pochúťka.
  • Značka: Lyra
  • Kód produktu: 602464
  • Tento produkt je nedostupný

Vynikajúca oriešková pochúťka

Lahodná oriešková nátierka od slovenskej spoločnosti LYRA Vám vďaka svojej jedinečnej chuti určite vylepší náladu. Jej základom sú vlašské orechy (45%), čerstvo upražené a pomleté priamo u výrobcu a osladené kokosovým cukrom. Jedná sa o zdravú a výživnú delikatesu bez prídavných látok ideálnu na desiatu či rýchle zahnanie hladu. Pochutnajte si i Vy na tejto slastnej dobrote!

Vlašské orechy sú plodmi stromu orecha kráľovského. Medzi ich najväčších svetových producentov patria Čína, USA či Irán. V potravinárstve majú široké využitie, napr. pri výrobe masla, müsli, sladkého pečiva, koláčov, zmrzlín alebo likéru Nocino. Majú preukázané pozitívne účinky na zdravie: znižujú hladinu cholesterolu v krvi, spomaľujú zápalové procesy, pomáhajú udržiavať pružnosť ciev a zlepšujú činnosť mozgu.

Hmotnosť balenia: 250 g. Vyrobené na Slovensku.

Zloženie: vlašské orechy (45%), kokosový cukor, sušené mlieko, kakaový prášok, emulgátor: slnečnicový lecitín.

Výživové údaje produktu LYRA Nátierka Vlašský orech na 100g:

Energia:  2259 kJ / 537 kcal
Tuky:  37 g
- z toho NMK*: 5 g
Sacharidy: 45 g
- z toho cukry:  35 g
Vláknina: 5,4 g
Bielkoviny: 11,2 g
Soľ:  0 g

* nasýtené mastné kyseliny

O výrobcovi nátierok LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!