Pridať do obľúbených

LYRA Gallery Mliečna čokoláda 50%, 80g

Výrobca: Lyra

LYRA Gallery Mliečna čokoláda 50% je charakteristická vysokým podielom kakaovej sušiny, nižším obsahom cukru a neobsahuje sójový lecitín. Má jemnú chuť.

Viac detailov

Na sklade 16 ks

Viac ako 5ks

Cena

3,29 € s DPH

Detaily

Maximálny pôžitok s nádychom umenia

Vysokokvalitná mliečna čokoláda jedinečnej edície LYRA Gallery zaručuje záplavu nekonečnej slasti už po prvom zahryznutí. Je charakteristická vysokým podielom kakaovej sušiny (min. 50%), nižším obsahom cukru a neobsahuje sójový lecitín. Má jemnú chuť, pričom sa úžasne sa rozplýva na jazyku. A nielen to! Vďaka spolupráci so známym slovenským maliarom Danielom Bidelnicom sa čokoláda pýši skutočne pôsobivým obalom, čo je dôkazom toho, že aj táto skvelá pochúťka môže byť umeleckým dielom.

Na výrobu čokolád edície LYRA Gallery sa používa výlučne kakao s označením Fino de Aroma. Jedná sa o kakaovú hmotu pozostávajúcu z odrôd kakaovníka Criollo a Trinitario, ktoré sa pestujú najmä v Ekvádore, Kolumbii, Venezuele či Peru. Vyznačuje sa príjemnou ovocno-kvetinovou arómou obohatenou o náznaky orechového sladu.

Hmotnosť balenia: 80 g. Ručne vyrobené na Slovensku.

Zloženie: kakaová hmota, sušené mlieko, trstinový cukor, kakaové maslo. Obsah kakaovej sušiny: min. 50%. Výrobok môže obsahovať stopy orechov.

O výrobcovi čokolád LYRA

LYRA Chocolate s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu čokolády a rôznych čokoládových produktov. Jedná sa o vysokokvalitné a exkluzívne čokolády, ktoré sa zaraďujú medzi najlepšie na svete. Firma prísne dohliada na ich celý proces výroby, od suroviny až po distribúciu. Obchoduje s pôvodnými pestovateľmi kakaových bôbov v Ekvádore a Kolumbii a intenzívne sa zapája do ich vzdelávania. Na výrobu čokolád používa LYRA výlučne kakao s označením Fino de Aroma, ktoré pozostáva z odrôd Criollo a Trinitario a predstavuje len 6% z celkovej svetovej produkcie kakaa. Okrem toho sú produkty osladené trstinovým cukrom a neobsahujú nijaké chemické či aromatické látky. Spoznajte pravú chuť čokolády!

Na 100 g produktu:

Energia:   2549 kJ / 609 kcal
Tuky:   47 g
- z toho NMK*:   28 g
Sacharidy:   41 g
- z toho cukry:   36 g
Vláknina:   3,2 g
Bielkoviny:   8,3 g
Soľ:   0,01 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

LYRA Gallery Mliečna čokoláda 50%, 80g

LYRA Gallery Mliečna čokoláda 50%, 80g