Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

JURA Sklenená Nádoba na mlieko, 0,5l

JURA Sklenená Nádoba na mlieko sa hodí ku každému automatickému kávovaru značky JURA určenému na prípravu kávových špecialít. Má elegantný dizajn.
  • Značka: Jura
  • Kód produktu: 262210
  • 24,90€

Elegancia a praktickosť v jednom

Táto sklenená nádoba na mlieko od renomovanej spoločnosti JURA je vynikajúci pomocník pre každého nadšeného milovníka lahodných kávových nápojov ako napríklad cappuccino, latte macchiato či caffé latte. Vďaka svojmu atraktívnemu a elegantnému dizajnu sa perfektne hodí ku každému automatickému kávovaru značky JURA určenému na prípravu kávových špecialít. Jej obsluha a údržba je veľmi jednoduchá: možno ju umývať v umývačke riadu a uchovávať v chladničke. Navyše, hadička na mlieko sa dá pripojiť v správnej výške. Jedná sa o šikovný doplnok do domácnosti, pomocou ktorého si vždy pripravíte šálku skvelého nápoja!


Jednoduché použitie

Nádoba na mlieko má vrchnák, na ktorý možno pripojiť hadičku na mlieko, čím sa príprava Vášho obľúbeného kávového nápoja môže začať. Môžete sa na 100% spoľahnúť, že počas celého procesu nasávania ostane mlieko absolútne čisté. Vonkajšia časť hadičky sa nikdy nedostane do priameho styku s mliekom.


Vysokokvalitný materiál

Telo nádoby je vyhotovené zo skla a vrchnák s rúrkou na nasávanie mlieka z nerezovej ocele. To zaručuje, že mlieko bude ideálne uskladnené a chuťovo neutrálne.


Praktická obsluha a údržba

Túto nádobu na mlieko možno jednoducho odložiť do dvierok na chladničke a takisto je vhodná aj do umývačky riadu.


O výrobcovi nádob na mlieko JURA

JURA je švajčiarska spoločnosť zameraná výlučne na výrobu domácich i profesionálnych plnoautomatických kávovarov, ich komponentov a príslušenstva, pričom ako jediná značka na svete sa pýši týmto titulom, vďaka čomu si vybudovala silnú pozíciu na poli automatických kávovarov. Na vývoji strojov sa podieľa tím zložený zo 70-tich inžinierov, ktorí dbajú predovšetkým na to, aby Vám do šálky natiekla vždy dokonalá káva, a to iba jedným stlačením (dotykom) tlačidla. Okrem toho sa JURA kávovary vyznačujú prepracovaným, nadčasovým dizajnom čistých, hladkých línií, vysokokvalitnými materiálmi, špičkovými technológiami, intuitívnym ovládaním a dlhoročnou funkčnosťou s ohľadom na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. A aby toho nebolo málo, na renomovaných medzinárodných súťažiach si neustále odnášajú prvenstvá za svoje štýlové prevedenie. Ak túžite po absolútnom pôžitku z kávy a jej pitie beriete vážne, potom kávovar JURA je určený priamo Vám. Viac o spoločnosti JURA sa môžete dozvedieť tu.

Vlastnosti produktu JURA Sklenená Nádoba na mlieko, 0,5l

Základné špecifikácie
Farba Transparentná, strieborná
Materiál Sklo, nerezová oceľ
Objem 0,5 l

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!