Pridať do obľúbených

Italcaffé Excelso Bar 1kg zrnková

Na sklade 61 ks

Viac ako 5ks

Výrobca: Italcaffé

Zrnková káva Italcaffé Excelso Bar je jednou z najprestížnejších kávových zmesí od tohto pražiara. Bola vytvorená na podnet od významných talianskych baristov.

Viac detailov

Cena

27,99 € s DPH

Detaily

  • Pražená zrnková káva
  • Zmes Arabiky (95%) a Robusty (5%)
  • Hmotnosť balenia: 1 kg
  • Káva určená pre pákové a automatické kávovary

Charakteristika kávy Italcaffé Excelso Bar

Stredne pražená zrnková káva Italcaffé Excelso Bar je jednou z najprestížnejších kávových zmesí od tohto pražiara. Jedná sa o excelentnú kombináciu najkvalitnejších odrôd Arabiky s malým percentom Robusty. Bola vytvorená na podnet a v spolupráci s významnými talianskymi baristami. V šálke je charakteristická prenikavou arómou, konzistentnou krémou a sladkou, intenzívnou chuťou. Vďaka dlhotrvajúcej dochuti môžete vnímať kávu Excelso Bar ešte dlho po jej vypití. Okrem toho sa pýši i jedinečným ocenením.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Italcaffé Excelso Bar

Italcaffé je spoločnosť zameraná na praženie, distribúciu a predaj kávy sídliaca v severnej časti Talianska, v okolí mesta La Spezia. Bola založená v roku 1969 a začínala ako tradičná rodinná pražiareň. V súčasnosti vyváža kávu až do 30-tich krajín sveta a preto je populárnou značkou nielen v Taliansku. Využívaním najpokročilejších technológií pri pražení kávy Italcaffé zaručuje 100%-nú kvalitu svojich výrobkov a ponúka zákazníkom kávu, ktorá si uchováva všetky chuťové vlastnosti, potrebné pre vychutnanie si pravého talianskeho espressa. Okrem toho prináša na trh hlavne širokú škálu rôznych vynikajúcich kávových zmesí, ktoré sú zložené len z veľkých a precízne vyberaných kávových zŕn. Italcaffé, to je záruka najvyššej kvality a spokojnosti! Viac o spoločnosti Italcaffé sa môžete dozvedieť tu.

Súvisiace články

Vyžiadať cenovú ponuku

Italcaffé Excelso Bar 1kg zrnková

Italcaffé Excelso Bar 1kg zrnková