Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

Lavazza Bar Tierra Intenso 100% Arabica 1kg, zrno

Pražená zrnková káva Lavazza Tierra 100% Arabica je výnimočná kávová zmes pestovaná na Rainforest Alliance certifikovaných plantážach v Latinskej Amerike.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Lavazza
  • Kód produktu: 100134
  • 33,99€

Charakteristika kávy Lavazza Tierra 100% Arabica

Stredne pražená zrnková káva Lavazza Tierra 100% Arabica je výnimočná kávová zmes pestovaná na Rainforest Alliance certifikovaných plantážach v Latinskej Amerike, čo je zárukou prispievania k ochrane životného prostredia a zlepšovania životných podmienok farmárov a ich rodín. Káva v šálke prekvapí intenzívnou arómou s kvetinovými a ovocnými tónmi a perzistentnou krémou. Okrem toho sa vyznačuje vyváženou, zamatovou a čokoládovou chuťou s plným telom. Ideálna na prípravu pravého talianskeho espressa alebo lahodných kávových špecialít (cappuccino, caffé latte,...) kedykoľvek počas dňa. Lavazza Tierra 100% Arabica, to je dokonalá kombinácia kvality a trvalo udržateľného rozvoja.

O pražiarovi kávy Lavazza Tierra 100% Arabica

Lavazza je spoločnosť, ktorá sa zameriava na praženie, distribúciu a predaj kávy a výrobu kávových automatov a kapsulových kávovarov. V roku 1895 ju založil Luigi Lavazza a sídli v talianskom meste Turín. Pôvodne začínala ako malá rodinná firma, dnes túto značku poznajú kávičkári na celom svete, pretože pôsobí vo viac ako 90-tich krajinách sveta. V konkurenčnom kávovom biznise sa presadila vďaka inováciam a využitiu sily reklamy a marketingu. Lavazza vyberá len tie najlepšie kávové zrná, aby vytvorila špeciálne kávové zmesi, ktoré si môžete s radosťou vychutnávať každý deň. Viac ako 120-ročná tradícia praženia kávy zaručuje, že vo Vašej šálke odhalíte tajomstvo tej najlahodnejšej chuti. Viac o spoločnosti Lavazza sa môžete dozvedieť tu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!