Vážení zákazníci,
v súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania súčasného stavu. Rovnako je uzavretá prevádzka Cafepoint na Žilinskej ulici, ktorá pre internetový obchod obsluhovala zákazníkov s osobnými odbermi. Miesto osobného odberu je presunuté do centrálneho skladu na Račianskej ulici č. 66 v Bratislave v čase od 9:00 do 16:00. Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti a kartou. Pri osobnom odbere tovaru je potrebné zvoliť online platbu kartou, alebo platbou pomocou predfaktúry.
Váš tím Cafepoint

Vážení zákazníci,
zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", v pracovné dni, pre mesto Bratislava. Pri využití donáškovej služby je nutná online platba. Donášková služba je bezplatná.

Segafredo Selezione Espresso 1kg, zrnková káva

Zrnková káva Segafredo Selezione Espresso pozostáva z vysokokvalitných kávových zŕn Arabiky a Robusty pôvodom z Latinskej Ameriky. Má lahodnú, krémovú chuť.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 14,99€

Charakteristika kávy Segafredo Selezione Espresso

Pražená zrnková káva Segafredo Selezione Espresso pozostáva z vysokokvalitných kávových zŕn Arabiky a Robusty pôvodom z Latinskej Ameriky. V šálke sa vyznačuje príjemnou arómou s karamelovými tónmi a bohatou svetlohnedou krémou. Má lahodnú, plnú, krémovú chuť s miernou horkosťou a aciditou. Ideálna na prípravu espressa a kávových špecialít typu cappuccino či caffé latte.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Segafredo Selezione Espresso

Segafredo Zanetti je známa talianska spoločnosť zameraná na praženie, distribúciu a predaj kávy, ktorá patrí do skupiny pod názvom Massimo Zanetti Beverage Group. Cieľom firmy je šíriť myšlienku pravého talianskeho espressa - il vero espresso italiano, vďaka čomu má veľmi významné postavenie na svetovom trhu s kávou. Na každý výrobný proces od pestovania až po distribúciu sa striktne dohliada, aby sa zaručila jedinečná aróma a chuť každej šálky kávy. Segafredo Zanetti, to je autentický taliansky pôžitok!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!