Segafredo Selezione Espresso 1kg, zrnková káva

Zrnková káva Segafredo Selezione Espresso pozostáva z vysokokvalitných kávových zŕn Arabiky a Robusty pôvodom z Latinskej Ameriky. Má lahodnú, krémovú chuť.
  • Značka: Segafredo
  • Kód produktu: 100370
  • Tento produkt je nedostupný

Charakteristika kávy Segafredo Selezione Espresso

Pražená zrnková káva Segafredo Selezione Espresso pozostáva z vysokokvalitných kávových zŕn Arabiky a Robusty pôvodom z Latinskej Ameriky. V šálke sa vyznačuje príjemnou arómou s karamelovými tónmi a bohatou svetlohnedou krémou. Má lahodnú, plnú, krémovú chuť s miernou horkosťou a aciditou. Ideálna na prípravu espressa a kávových špecialít typu cappuccino či caffé latte.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Segafredo Selezione Espresso

Segafredo Zanetti je známa talianska spoločnosť zameraná na praženie, distribúciu a predaj kávy, ktorá patrí do skupiny pod názvom Massimo Zanetti Beverage Group. Cieľom firmy je šíriť myšlienku pravého talianskeho espressa - il vero espresso italiano, vďaka čomu má veľmi významné postavenie na svetovom trhu s kávou. Na každý výrobný proces od pestovania až po distribúciu sa striktne dohliada, aby sa zaručila jedinečná aróma a chuť každej šálky kávy. Segafredo Zanetti, to je autentický taliansky pôžitok!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!