Pridať do obľúbených

Lavazza Bar Tierra Intenso 100% Arabica 1kg, zrno

Výrobca: Lavazza

Pražená zrnková káva Lavazza Tierra 100% Arabica je výnimočná kávová zmes pestovaná na Rainforest Alliance certifikovaných plantážach v Latinskej Amerike.

Viac detailov

Intenzita praženia 

3 z 5

stredné praženie

Výraznosť chuti 

3 z 3

Intenzívna

Kréma 

1 z 5

takmer žiadna

Acidita 

2 z 3

Mierna

Vhodnosť prípravy

Automatický kávovar

Pákový kávovar

Moka

Výhodnosť 22.99 € / kg 0.18 € šalka kávy 

Cena

-14.8203%

26,99 € s DPH

22,99 € s DPH

  • Intenzívna
  • stredné praženie
  • takmer žiadna
  • Mierna
  • Áno
  • Áno
  • Áno

Na sklade 8 ks

Viac ako 5ks

Detaily

Charakteristika kávy Lavazza Tierra 100% Arabica

Stredne pražená zrnková káva Lavazza Tierra 100% Arabica je výnimočná kávová zmes pestovaná na Rainforest Alliance certifikovaných plantážach v Latinskej Amerike, čo je zárukou prispievania k ochrane životného prostredia a zlepšovania životných podmienok farmárov a ich rodín. Káva v šálke prekvapí intenzívnou arómou s kvetinovými a ovocnými tónmi a perzistentnou krémou. Okrem toho sa vyznačuje vyváženou, zamatovou a čokoládovou chuťou s plným telom. Ideálna na prípravu pravého talianskeho espressa alebo lahodných kávových špecialít (cappuccino, caffé latte,...) kedykoľvek počas dňa. Lavazza Tierra 100% Arabica, to je dokonalá kombinácia kvality a trvalo udržateľného rozvoja.

O pražiarovi kávy Lavazza Tierra 100% Arabica

Lavazza je spoločnosť, ktorá sa zameriava na praženie, distribúciu a predaj kávy a výrobu kávových automatov a kapsulových kávovarov. V roku 1895 ju založil Luigi Lavazza a sídli v talianskom meste Turín. Pôvodne začínala ako malá rodinná firma, dnes túto značku poznajú kávičkári na celom svete, pretože pôsobí vo viac ako 90-tich krajinách sveta. V konkurenčnom kávovom biznise sa presadila vďaka inováciam a využitiu sily reklamy a marketingu. Lavazza vyberá len tie najlepšie kávové zrná, aby vytvorila špeciálne kávové zmesi, ktoré si môžete s radosťou vychutnávať každý deň. Viac ako 120-ročná tradícia praženia kávy zaručuje, že vo Vašej šálke odhalíte tajomstvo tej najlahodnejšej chuti. Viac o spoločnosti Lavazza sa môžete dozvedieť tu.

Súvisiace články

Vyžiadať cenovú ponuku

Lavazza Bar Tierra Intenso 100% Arabica 1kg, zrno

Lavazza Bar Tierra Intenso 100% Arabica 1kg, zrno