Pridať do obľúbených

Lavazza Classico 1kg, zrno

Na sklade 7 ks

Viac ako 5ks

Výrobca: Lavazza

Pražená zrnková káva Lavazza Caffé Crema Classico pozostáva z kávových zŕn Arabiky s plnou chuťou a jemnej Robusty, aby poskytla v šálke intenzívnu arómu. 

Viac detailov

Cena

22,99 € s DPH

Detaily

Charakteristika kávy Lavazza Caffé Crema Classico

Stredne pražená zrnková káva Lavazza Caffé Crema Classico pozostáva z vyberaných kávových zŕn Arabiky s plnou chuťou a jemnej Robusty, aby poskytla v šálke intenzívnu arómu s tónmi sušeného ovocia a vyváženú, hladkú chuť s okrúhlym telom. Ideálna na prípravu trendových kávových špecialít, od cappuccina po caffé latte.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Lavazza Classico

Lavazza je spoločnosť, ktorá sa zameriava na praženie, distribúciu a predaj kávy a výrobu kávových automatov a kapsulových kávovarov. V roku 1895 ju založil Luigi Lavazza a sídli v talianskom meste Turín. Pôvodne začínala ako malá rodinná firma, dnes túto značku poznajú kávičkári na celom svete, pretože pôsobí vo viac ako 90-tich krajinách sveta. V konkurenčnom kávovom biznise sa presadila vďaka inováciam a využitiu sily reklamy a marketingu. Lavazza vyberá len tie najlepšie kávové zrná, aby vytvorila špeciálne kávové zmesi, ktoré si môžete s radosťou vychutnávať každý deň. Viac ako 120-ročná tradícia praženia kávy zaručuje, že vo Vašej šálke odhalíte tajomstvo tej najlahodnejšej chuti. Viac o spoločnosti Lavazza sa môžete dozvedieť tu.

Súvisiace články

Vyžiadať cenovú ponuku

Lavazza Classico 1kg, zrno

Lavazza Classico 1kg, zrno