Cafepoint Ciao Venezia 1kg, zrno

Káva Cafepoint Ciao Venezia je zložená z výberových kávových zŕn Arabiky a Robusty.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • 22,90€

Káva Cafepoint Ciao Venezia (Čau Benátky) je zložená z vyváženého pomeru výberových kávových zŕn Arabiky (50%) a Robusty (50%) pochádzajúcich z plantáží Strednej Ameriky. Vyznačuje sa sladkou, krémovou chuťou a jemnou arómou. Táto kávová zmes bola namiešaná na základe prieskumu obľúbenosti a preferencií chutí u zákazníkov Cafepointu a je vhodná na prípravu kávy typu espresso, cappuccino či caffe latté.

Romantické Benátky nachádzajúce sa na severe Talianska sú veľmi obľúbenou destináciou hlavne pre zamilované páry. Toto mesto má viacero prezývok ako napr. kráľovná Jadranského mora, mesto vody či mesto svetla. Nečudo, keďže leží v močaristej Benátskej lagúne, je popretkávané množstvom vodných kanálov. Práve tie dodávajú Benátkam čarovnú a nezameniteľnú atmosféru. Aj napriek tejto skutočnosti je tu cítiť typický mestský ruch a energiu, čo vyvoláva jedinečný pocit, ktorým je charakteristická i káva Cafepoint Ciao Venezia.

Táto káva je pražená vychýreným talianskym pražiarom. Upražením sa z každého zrnka rozvinú jeho najlepšie vlastnosti v podobe arómy a chuti, ktoré sa potom spoja v tejto harmonickej zmesi kávových zŕn a prinášajú pôžitok z pitia obľúbenej kávy.

Vlastnosti produktu Cafepoint Ciao Venezia 1kg, zrno

Vlastnosti
Aróma Jemná a vyvážená
Chuť Sladká a krémová
Kréma Stabilná a bohatá
Telo Stredné

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!