Lavazza Qualita Oro 250g, dóza

Mletá káva Lavazza Qualita Oro je vhodná pre všetky typy kávovarov.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Lavazza
  • Kód produktu: 122014
  • 5,99€

100% prémiová Arabika. Mletá káva v plechovej dóze.

Je vhodná pre všetky typy kávovarov, napr. na prípravu vynikajúceho espressa na domácom pákovom kávovare alebo filtrovanej kávy a pod. Výber výnimočne sladkých kávových zŕn pochádzajúcich zo Strednej Ameriky a Afriky.

Káva sa vyznačuje plným telom, intenzívnou a sladkou chuťou a nízkym obsahom kofeínu. Ako stvorená pre skutočných znalcov kávy.

Hmotnosť balenia: 250 g

O pražiarovi kávy Lavazza Qualita Oro

Lavazza je spoločnosť, ktorá sa zameriava na praženie a distribúciu kávy a výrobu kávových automatov a kapsulových kávovarov. V roku 1895 ju založil Luigi Lavazza a sídli v talianskom meste Turín. Pôvodne začínala ako malá rodinná firma, dnes túto značku poznajú kávičkári na celom svete, pretože pôsobí vo viac ako 90-tich krajinách sveta. V konkurenčnom kávovom biznise sa presadila vďaka inováciam a využitiu sily reklamy a marketingu. Lavazza vyberá len tie najlepšie kávové zrná, aby vytvorila špeciálne kávové zmesi, ktoré si môžete s radosťou vychutnávať každý deň. Viac ako 120-ročná tradícia praženia kávy zaručuje, že vo Vašej šálke odhalíte tajomstvo tej najlahodnejšej chuti. Viac o spoločnosti Lavazza sa môžete dozvedieť tu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!