Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Bialetti Rainbow oranžový, 3 porcie

Moka kávovar Bialetti Rainbow optimistickej oranžovej farby poteší predovšetkým takých kávičkárov, ktorí obľubujú veselé farby a radi skúšajú nové veci.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Bialetti
  • Kód produktu: 203421
  • 22,90€

Na vlnách optimizmu

Tento moka kávovar od kultového talianskeho výrobcu Bialetti slúži na prípravu 3 porcií kvalitného talianskeho espressa. Poteší predovšetkým takých kávičkárov, ktorí obľubujú veselé farby a radi skúšajú nové veci. Je vyrobený z potravinárskej hliníkovej zliatiny, ergonomicky tvarovaná rukoväť z teplovzdorného plastu zaručuje pohodlnú manipuláciu. Nádobka na vodu klasického osemuholníkového tvaru vytvára v kombinácii s telom oválnych kontúr moka kanvičku, ktorá pôsobí takmer ako umelecké dielo. Vďaka svojmu oslnivému oranžovému prevedeniu neostane bez povšimnutia v žiadnej kuchyni. Dodajte Vášmu kávičkovému rituálu nový rozmer!

Nie je vhodný na indukciu ani do umývačky riadu!

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Bialetti

V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny kávovar Moka Express, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Viac o spoločnosti Bialetti sa môžete dozvedieť tu.
Hliníková moka kanvička vie pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Má originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňuje arómu Vašej kávy.

Vlastnosti produktu Bialetti Rainbow oranžový, 3 porcie

Základné špecifikácie
Farba Oranžová
Materiál Potravinársky hliník, plast
Množstvo kávy 21 g
Typ varnej dosky Plynová, elektrická, sklokeramická
Technické špecifikácie
Objem nádoby na vodu 1,5 dl vody / 3 šálky kávy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!