Cafepoint Mix World No. 24 - Kávové dobrodružstvo 4x150g, zrnková káva BIO

Cafepoint Kávové dobrodružstvo No.24 je darčekový set 4 organických odrodových káv. Pochádzajú z týchto krajín: Barma, Nikaragua, Papua Nová Guinea a Tanzánia.
 • Značka: Cafepoint
 • Kód produktu: 999097
 • Tento produkt je nedostupný
 • Pražená a zelená zrnková káva
 • Organická káva
 • 4 druhy odrodovej 100% Arabiky zo 4 krajín sveta: Barma, Nikaragua, Papua Nová Guinea a Tanzánia
 • Hmotnosť každej kávy: 150 g
 • Hmotnosť celého balenia: 600 g
 • Kávy určené pre pákové, automatické, moka a French press kávovary

Charakteristika darčekovej sady Cafepoint Kávové dobrodružstvo No. 24 BIO

Toto exkluzívne darčekové balenie pozostáva z prémiových odrodových káv CAFEPOINT pochádzajúcich zo 4 krajín sveta: Barma, Nikaragua, Papua Nová Guinea a Tanzánia. Vybrali sme pre Vás špeciálne organické kávy, ktoré si určite obľúbite. Každá z týchto odrodových káv je starostlivo vyberaná a šetrne spracovaná v spolupráci s vynikajúcimi pražiarmi. Ich odbornosť s dlhoročnými skúsenosťami a naša láska ku káve sú zárukou toho, že sa k Vám dostávajú len tie najkvalitnejšie kávové zrnká z celého sveta. Tento set môže poslúžiť aj ako skvelý darček pre náročného kávového nadšenca.

Zloženie darčekového balenia a popis jednotlivých káv:

 1. Cafepoint Myanmar Shan State Organic - má silné telo, mandľovú arómu a miernu aciditu s tónmi byliniek a čokolády. Z oblasti Shan State pochádza výlučne organická káva pestovaná domácim obyvateľstvom na vlastných kávových políčkach.
 2. Cafepoint Nikaragua SHG EP Ecasuman Organic - vyznačuje sa čokoládovou sladkou arómou, citrusovými tónmi a strednou aciditou. Skratka SHG znamená, že sa pestuje vo vysokých nadmorských výškach, EP označuje dôkladný výber len tých najkvalitnejších kávových zŕn ešte pred exportom z krajiny.
 3. Cafepoint Papua New Guinea PSC-A/X 0rganic - sa vyznačuje výnimočne nízkou aciditou, bohatou arómou a plným telom s tónmi čokolády a ovocia. Ide o zelenú, organickú a na slnku sušenú kávu. Označenie A/X znamená, že kávové zrnká sú rôznej veľkosti.
 4. Cafepoint Tanzania AA Rainforest Alliance Organic - je charakteristická vínnou aciditou, stredným až plným telom a intenzívnou krémou. Chuť je sladká s tónmi ovocia. Označenie AA znamená, že ide o veľmi kvalitné kávové zrná rovnomernej veľkosti. Rainforest Alliance je organizácia, ktorá dbá na na to, aby bola káva pestovaná podľa najprísnejších ekologických noriem, tým pádom je takáto káva organická. Okrem toho sa podieľa na zlepšovaní životnej úrovne drobných pestovateľov kávy.

Vydajte sa na dobrodružnú cestu objavovania podmanivých vôní a výnimočných chutí výberových zrnkových káv!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!