Italcaffé Aroma Bar 5kg+2kg, zrnková káva

Zrnková káva Italcaffé Aroma Bar sa vyznačuje perfektne vyváženou horko-sladkou chuťou s veľmi nízkou aciditou a kvalitnou krémou. Zmes Arabiky a Robusty.
  • Značka: Italcaffé
  • Kód produktu: X100101
  • Tento produkt je nedostupný

Iba teraz dostanete pri kúpe 5kg kávy Italcaffé Aroma Bar ďalšie 2kg tej istej kávy GRÁTIS!

  • Pražená zrnková káva
  • Zmes Arabiky (30%) a Robusty (70%)
  • Hmotnosť balenia: 7 kg
  • Káva určená pre pákové a automatické kávovary

Charakteristika kávy Italcaffé Aroma Bar

Zrnková káva Italcaffé Aroma Bar je namiešaná tak, aby zohľadnila najvyššie očakávania talianskych baristov s dôrazom na intenzívnu arómu. Je ideálna predovšetkým na prípravu espressa. Vyznačuje sa perfektne vyváženou horko-sladkou chuťou s veľmi nízkou aciditou a kvalitnou krémou.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Italcaffé Aroma Bar

Italcaffé je spoločnosť zameraná na praženie a distribúciu kávy sídliaca v severnej časti Talianska, v okolí mesta La Spezia. Bola založená v roku 1969 a začínala ako tradičná rodinná pražiareň. V súčasnosti vyváža kávu až do 30-tich krajín sveta a preto je populárnou značkou nielen v Taliansku. Využívaním najpokročilejších technológií pri pražení kávy Italcaffé zaručuje 100%-nú kvalitu svojich výrobkov a ponúka zákazníkom kávu, ktorá si uchováva všetky chuťové vlastnosti, potrebné pre vychutnanie si pravého talianskeho espressa. Okrem toho prináša na trh hlavne širokú škálu rôznych vynikajúcich kávových zmesí, ktoré sú zložené len z veľkých a precízne vyberaných kávových zŕn. Italcaffé, to je záruka najvyššej kvality a spokojnosti! Viac o spoločnosti Italcaffé sa môžete dozvedieť tu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!