Kanvica 0,35l

Nerezová kanvica určená na prípravu dokonalej mliečnej peny od Nuova Ricambi má objem 350 ml. Zaručí Vám bezproblémové nalievanie mliečnej peny.
  • Značka: Nuova Ricambi
  • Kód produktu: 551001
  • Tento produkt je nedostupný

Kanvica určená na prípravu dokonalej mliečnej peny, ktorá je pýchou každého kávového nápoja. S jej pomocou hravo vyčarujete hustú mliečnu penu, potrebnú na cappuccino, caffé latte, latte macchiato či horúcu čokoládu.

Kanvica je vyrobená z vysokokvalitnej nerezovej ocele, ktorá v sebe spája komfort a kvalitu. Ergonomicky tvarovaná rukoväť uľahčí prácu každému zaneprázdnenému baristovi a perfektne tvarovaná výlevka zaručuje bezproblémové nalievanie mliečnej peny. Okrem toho sa veľmi jednoducho čistí.

O spôsoboch prípravy mliečnej peny sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi kanvíc na šľahanie mlieka Nuova Ricambi

Nuova Ricambi je talianska spoločnosť založená v roku 1980, ktorá sa špecializuje na výrobu baristických pomôcok a náhradných dielov do pákových kávovarov a elektrických mlynčekov na kávu. Sprvu pôsobila iba na európskom trhu, avšak od roku 1995 sa zameriava aj na americký kontinent, Áziu a Austráliu. Firma sa snaží ponúkať iba vysokokvalitné a dlhodobo funkčné produkty, vďaka čomu sa vo svete espressa dáva do spojitosti s pojmom "Profesionálna voľba".

Vlastnosti produktu Kanvica 0,35l

Základné špecifikácie
Farba Strieborná
Materiál Nerezová oceľ
Objem 350 ml

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!