Zavádzame novú službu dodávania tovaru počas pracovných dní, "CAFEPOINT Express donášková služba do 24h", viac informácií tu

V súvislosti so súčasnou situáciou Vás chceme informovať o uzavretí všetkých našich kamenných prevádzok až do odvolania. Miesto osobného odberu, viac informácií tu

Lavazza Prontocrema Intenso 1kg, zrno

Pražená zrnková káva Lavazza Prontocrema Intenso sa vyznačuje výraznou arómou, hustou krémou a bohatou, intenzívnou chuťou s tónmi kakaa a vzácnych drevín.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Lavazza
  • Kód produktu: 100256
  • 14,99€
  • Pražená zrnková káva
  • Zmes Arabiky (30%) a Robusty (70%)
  • Hmotnosť balenia: 1 kg
  • Káva určená pre pákové a automatické kávovary

Charakteristika kávy Lavazza Prontocrema Intenso

Pražená zrnková káva Lavazza Prontocrema Intenso sa vyznačuje výraznou arómou, hustou krémou, bohatou, intenzívnou chuťou s tónmi kakaa a vzácnych drevín a plným telom. Má vyšší obsah kofeínu. Určená na prípravu krémového espressa.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Lavazza Prontocrema Intenso

Lavazza je spoločnosť, ktorá sa zameriava na praženie, distribúciu a predaj kávy a výrobu kávových automatov a kapsulových kávovarov. V roku 1895 ju založil Luigi Lavazza a sídli v talianskom meste Turín. Pôvodne začínala ako malá rodinná firma, dnes túto značku poznajú kávičkári na celom svete, pretože pôsobí vo viac ako 90-tich krajinách sveta. V konkurenčnom kávovom biznise sa presadila vďaka inováciam a využitiu sily reklamy a marketingu. Lavazza vyberá len tie najlepšie kávové zrná, aby vytvorila špeciálne kávové zmesi, ktoré si môžete s radosťou vychutnávať každý deň. Viac ako 120-ročná tradícia praženia kávy zaručuje, že vo Vašej šálke odhalíte tajomstvo tej najlahodnejšej chuti. Viac o spoločnosti Lavazza sa môžete dozvedieť tu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!