Pridať do obľúbených

Intenso Black Coffee Drink, 200ml

Výrobca: Intenso

602595

Intenso Black Coffee Drink je osviežujúci bublinkový nápoj s kávovou príchuťou. Vyznačuje sa mierne sladkou chuťou a vďaka obsahu kofeínu má povzbudivé účinky.

Viac detailov

Na sklade 80 ks

Viac ako 5ks

Cena

-31.0078%

1,29 € s DPH

0,89 € s DPH

Detaily

Osviežujúci bublinkový nápoj s kávovou príchuťou poteší nejedného kávového nadšenca, ktorý rád skúša stále niečo nové. Rovnako je venovaný aj aktívne žijúcim ľuďom. Nápoj sa vyznačuje mierne sladkou chuťou a vďaka obsahu kofeínu má povzbudivé účinky. Najlepšie chutí vychladený. Intenso Black Coffee Drink, to je spojenie originálnej chuti a pravej energie kávového osvieženia, ktoré Vo Vás určite prebudí zvedavosť!

Zloženie: voda, cukor, výťažok zo 100%-nej Arabiky (12%), oxid uhličitý, farbivo: karamel (E150d).

O výrobcovi ochutených nápojov Intenso

Paská Srl. - Intenso je spoločnosť zameraná na praženie, balenie a distribúciu kávy, ktorá sídli v juhotalianskom meste Neapol. Jej základnou filozofiou je rešpektovanie neapolskej tradície praženia kávy v kombinácií s neustálym vývojom nových technológií, pričom v každom kroku z plantáže až po spotrebiteľa sa pokúša o nízky dopad procesov na životné prostredie. Zároveň sa snaží ponúkať svojím zákazníkom najlepší pomer ceny a kvality. Intenso, to je nekonečná vášeň, ktorú pocítite v každej šálke kávy!

Na 100 g produktu:

Energia:   182 kJ / 43 kcal
Tuky:   0 g
- z toho NMK*:   0 g
Sacharidy:   10 g
- z toho cukry:   10 g
Bielkoviny:   0 g
Soľ:   0 g

* nasýtené mastné kyseliny

Vyžiadať cenovú ponuku

Intenso Black Coffee Drink, 200ml

Intenso Black Coffee Drink, 200ml