Weis Moka kávovar 4, indukčný

Vďaka moka kávovaru od špičkového nemeckého výrobcu Weis môžete mať kávu, po ktorej ste vždy túžili a dizajn, ktorý si na prvý pohľad zamilujete.
SKLADOM viac ako 5ks
Nájdete aj Darček v predajni
  • Značka: Weis
  • Kód produktu: 203394
  • 25,90€

Nadčasová elegancia

Tento moka kávovar od špičkového nemeckého výrobcu Weis slúži na prípravu 4 porcií tradičného talianskeho espressa. Je venovaný všetkým tým, ktorí uprednostňujú precízny a elegantný dizajn spojený s lahodnou šálkou kávy. Kávovar sa pýši nadčasovými krivkami: definujú ho čisté, zaoblené línie. Štýlový doplnok do každej modernej domácnosti.
Je vyrobený z vysokokvalitnej nerezovej ocele, vďaka čomu sa hodí aj na indukčný typ varnej dosky. Ergonomická rukoväť z teplovzdorného plastu zaručuje pohodlnú manipuláciu. Odteraz môžete mať kávu, po ktorej ste vždy túžili a dizajn, ktorý si na prvý pohľad zamilujete.

Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií, pričom pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Veľkosti 1 porcie zodpovedá cca 0,5 dl vody / 7 g kávy. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak nebude sitko plné kávy, kávovar bude pracovať nesprávne a pripraví Vám nekvalitné espresso.

Viac o spôsobe prípravy kávy v moka kávovari sa môžete dozvedieť tu.

O výrobcovi moka kávovarov Weis

Spoločnosť Karl Weis, ktorá bola založená v roku 1903 v nemeckom meste Ludwigsburg, sa špecializuje na návrh a výrobu širokého spektra praktických doplnkov používaných v kuchyni. Zhotovujú sa prevažne z vysokokvalitnej lesklej nerezovej ocele alebo silikónu, pričom sa vyznačujú dlhodobou funkčnosťou a jedinečným nadčasovým dizajnom. Vďaka tomu tieto produkty obľubujú nielen bežní zákazníci, ale aj majitelia barov, reštaurácií, hotelov či prevádzkovatelia cateringov. V súčasnosti firma pôsobí vo viac ako 40-tich krajinách sveta, pričom ponúka na trh viac ako 1100 rôznych druhov výrobkov.

Vlastnosti produktu Weis Moka kávovar 4, indukčný

Základné špecifikácie
Farba Strieborná
Materiál Nerezová oceľ, plast
Množstvo kávy 28 g
Typ varnej dosky Indukčná, plynová, elektrická, sklokeramická
Technické špecifikácie
Objem nádoby na vodu 2 dl vody / 4 šálky kávy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!