Iba online

Pridať do obľúbených

Lucaffé Mamma Lucia 2x1kg, zrnková káva

Výrobca: Lucaffé

100422

Pražená zrnková káva Lucaffé Mamma Lucia teraz vo zvýhodnenom balení po 2 kg! Má intenzívnu chuť, plné, sladké telo, ľahkú krému a pomerne výraznú arómu. 

Viac detailov

Výhodnosť 14.39 € / kg 0.12 € šalka kávy 

Na sklade 26 ks

Viac ako 5ks

Cena

-9.975%

31,98 € s DPH

28,79 € s DPH

Detaily

  • Pražená zrnková káva
  • Zmes Arabiky (40%) a Robusty (60%)
  • Hmotnosť balenia: 2 kg
  • Káva určená pre pákové a automatické kávovary

Charakteristika kávy Lucaffé Mamma Lucia

Pražená zrnková káva Lucaffé Mamma Lucia má intenzívnu chuť, plné, sladké telo, ľahkú krému a pomerne výraznú arómu, čo z nej robí ideálny základ pre rôzne kávové nápoje (cappuccino, caffé latte, latte macchiato) vhodné najmä k sladkým raňajkám. Rovnako perfektná je aj na prípravu pravého talianskeho espressa. Má vyšší obsah kofeínu, vďaka ktorému Vás prebudí a naštartuje do náročného pracovného dňa.

Viac informácií o talianskych kávových zmesiach sa môžete dozvedieť tu.

O pražiarovi kávy Lucaffé Mamma Lucia

Za úspechom spoločnosti Venturelli a značky Lucaffé stojí najmä jej zakladateľ Gian Luca Venturelli, ktorý sa aktívne zapája aj do výberu kávy na plantážach, jej miešania, praženia či vytvárania grafiky a dizajnu obalov. Spoločnosť sa sústreďuje predovšetkým na výrobu kávových PODov, vďaka ktorým sa odlišuje od konkurencie. Jedinečné vlastnosti firmy ako odborné znalosti, neustála ponuka noviniek a vysoká kvalita kávy prispievajú k tomu, že v súčasnosti Lucaffé patrí medzi najvýznamnejších pražiarov kávy v severnom Taliansku. Svojich priaznivcov si získala nielen vďaka svojej vášni pre kávu, ale aj prostredníctvom originálneho a kreatívneho loga predstavujúceho sympatického jamajského zberača kávy Lucaffé. Obraz malého chlapíka je ľahko zapamätateľný a jeho varianty sa používajú na označenie mnohých vynikajúcich kávových zmesí. Viac o značke Lucaffé sa môžete dozvedieť tu.

Obsah balenia

Vyžiadať cenovú ponuku

Lucaffé Mamma Lucia 2x1kg, zrnková káva

Lucaffé Mamma Lucia 2x1kg, zrnková káva